GTA V'i yeniden kurunca oyun baştan başladı

Emre Ks

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, geçen gün bilgisayarıma format atmıştım. Formattan önce GTA 5'in yedeğini almıştım, formatı attıktan sonra oyunu Epic Games'e doğrulattım. Oyunu açtım, Rockstar Games'e Update geldi ve onu da yaptım. Ondan sonra oyunu açtım, oyun banka soygunundan başladı. Bayağı ilerlemiştim, şimdi ilerlediğim yere kadar bir daha mı oynayacağım? Rockstar Games'i açmaya çalışıyorum, koyduğum fotoğraf geliyor. İyi forumlar, iyi ramazanlar.
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, geçen gün bilgisayarıma format atmıştım. Formattan önce GTA 5'in yedeğini almıştım, formatı attıktan sonra oyunu Epic Games'e doğrulattım. Oyunu açtım, Rockstar Games'e Update geldi ve onu da yaptım. Ondan sonra oyunu açtım, oyun banka soygunundan başladı. Bayağı ilerlemiştim, şimdi ilerlediğim yere kadar bir daha mı oynayacağım? Rockstar Games'i açmaya çalışıyorum, koyduğum fotoğraf geliyor. İyi forumlar, iyi ramazanlar.
Eki Görüntüle 973672
Burada launcher'ın zaten çalışır durumda olduğuna dair bir yazı var. Oyun içinden Load Game kısmına baktınız mı ? Eski save ordadır belki.

Cloud yedek açıksa tekrar senkronize edebilirsiniz.

Açık olduğunu nasıl anlarım açıksa oyunu ona nasıl GTA 5'e nasıl tanıtabilirim?
Burada Launcher'ın zaten çalışır durumda olduğuna dair bir yazı var. Oyun içinden load Game kısmına baktınız mı? Eski Save oradadır belki.

Arkdadaşlar neyse ben hiç kendi Save'imi yüklemeyim %100 Save'ler yapayım nasıl olduğunu bana anlatır mısınız iyi forumlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı