GTA 5 Oyundayken Failed Zlib Call Hatası

eolos

Hectopat
Daha fazla  
Polisten kaçarken bu hatayı veriyor ve oyun kapanıyor. Ardından socialclub hesabına giriş yapmak için bir yere yönlendiriyor. İsim ve şifre yazınca oyuna tekrar giriyor fakat aynı yere bir daha girince yine aynı hatayı veriyor. İlk defa bu hata ile karşılaştım.
66.png

Dosya Ekleri

• 66.png
    66.png
    52 KB · Görüntüleme: 880
Son düzenleme:
Aynı sorun bendede var. Online daha giremedim ve story modundada aynı hatayı alıyorum. Kafayı yemek üzereyim o kadar para verdik. Lütfen çözen varsa yardımcı olsun.

Aynı sorunu yaşıyorum. 15.4 Beta catalyst sürücüsünü yükleyip öyle oyuna giriş yapmıştım 10 dakika sonra bu hata çıktı. Sonrasında Setup Tool'dan Repair yaptım fakat yine aynı sorun devam ediyordu. Birden fazla kişi Rockstar'ın sitesinde aynı sorunu paylaşmış son sayfalarda bir kaç çözüm önerisi okumuştum ingilizcem pek yok çeviremedim.

Son düzenleme:
Aynı sorunu yaşıyorum ve çözüme ulaştım. Link - dosya paylaşımı yasak mıydı acaba? Ona göre paylaşacağım sizlerle.

Aynı sorun bende de var. DNS değiştirmeden tutun Windows 8 den yeni kullanıcı açıp ondan bile girdim. İlk bölümün sonunda bu hatayı veriyor devam edemiyorum bölümlere. @mrtsrdr verdiği arkadaşın konusundaki çözümü deniyorum.

Son düzenleme:
Bende aynı sorun var trevor bölümünde yolda giderken oyun masaüstüne dönüyor ve save olmadığı için dön başa nedir bu sorun çözen yokmu dns degiştir onu yap bunu yap aldığımıza ğişman etti oyunu oynayamıyoz şimdide.

www.reddit.com: GTA V - failed zlib call fix. : GTAVpc cevap burada ama inglizce birisi çevirsin ne yapacamızı bizde faydalanalım

Polisten kaçarken bu hatayı veriyor ve oyun kapanıyor. Ardından socialclub hesabına giriş yapmak için bir yere yönlendiriyor. İsim ve şifre yazınca oyuna tekrar giriyor fakat aynı yere bir daha girince yine aynı hatayı veriyor. İlk defa bu hata ile karşılaştım.Eki Görüntüle 62395

Polisten kaçarken bu hatayı veriyor ve oyun kapanıyor. Ardından socialclub hesabına giriş yapmak için bir yere yönlendiriyor. İsim ve şifre yazınca oyuna tekrar giriyor fakat aynı yere bir daha girince yine aynı hatayı veriyor. İlk defa bu hata ile karşılaştım.Eki Görüntüle 62395
Aynı sorun bendede var. Online daha giremedim ve story modundada aynı hatayı alıyorum. Kafayı yemek üzereyim o kadar para verdik. Lütfen çözen varsa yardımcı olsun.
Aynı sorunu yaşıyorum. 15.4 Beta catalyst sürücüsünü yükleyip öyle oyuna giriş yapmıştım 10 dakika sonra bu hata çıktı. Sonrasında Setup Tool'dan Repair yaptım fakat yine aynı sorun devam ediyordu. Birden fazla kişi Rockstar'ın sitesinde aynı sorunu paylaşmış son sayfalarda bir kaç çözüm önerisi okumuştum ingilizcem pek yok çeviremedim.
Banada mesaj olarak çözüm hakkında bilgi verebilirsen çok sevinirim.

Rockstar gene PC platformunda bizi sorunlu bir oyun ile karşıladı..
Bende aynı sorun var trevor bölümünde yolda giderken oyun masaüstüne dönüyor ve save olmadığı için dön başa nedir bu sorun çözen yokmu dns degiştir onu yap bunu yap aldığımıza ğişman etti oyunu oynayamıyoz şimdide.
varmı yukarda verdğim linki çevirebliecek

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı