GTA 5 palyaço görevi bitmiyor

CanVolteX

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ: 11. nesil İNTEL i5
RAM: 16gb DDR4
EKRAN KARTI: RTX3050 Tİ
ASUS TUF GAMİNG F15
Meslek
öğrenci
GTA 5'de göreve girdim. Görevde palyaço öldürüyoruz. Hepsini öldürdüm ama bir türlü bitmedi görev. Nasıl bitecek bu görev?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    941,9 KB · Görüntüleme: 172
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam GTA san tren görevi bence kolaydı direk trenin üstüne çıkıp tarayarak öldürüyorsunuz :D big smoke boncuk tabancası ile sıktığı için ölmüyor :D

Aynısını yaptım :D

Hocam GTA san tren görevi bence kolaydı direk trenin üstüne çıkıp tarayarak öldürüyorsunuz :D big smoke boncuk tabancası ile sıktığı için ölmüyor :D
Bir de bize söyleniyor. 😄
Asla. Hiçbir oyunda hile yapmam. Yaptığım tek hile Subnautica'da bir parçayı bulmak için ışınlamıştım kendimi. Onun dışında hayır.
Bende hile kullanmam ama aşırı zordu araçta nişan hilesini açmıştım da almıştım adamları. Birde asnaeb kullanmıştım başka bir görevde.

Sağa sola hareket et. Bir yerlere gidince yine palyaçolar geliyor. Hepsi bitince görev biter. Bitmemesinin sebebi daha palyaço gelecek olması. Yürü biraz etrafta.

Bitmedi hala. Ne yapacağım. Yeni palyaço da gelmiyor.

Hiç oynamadım ama çok video izledim. Beklemen lazım madde etkisi geçmeli.

Yarım saattir bekliyorum. Olmuyor hiçbir şey.

Hiç oynamadım ama çok video izledim. Beklemen lazım madde etkisi geçmeli.

Tamamdır. Görevi fail yapıp geri girdim. Bu sefer 5 dk da bitti görev. Görev bittikten sonra bana onu içirene sticky bombasını atıp patlattım. İntikamımı aldım :D
Biliyorum, çok renk geçişi vardı o yüzden sevmemiştim.

O zaman michael rüya görüp aşağı düşerken renkten öldünüz herhalde :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı