GTA 5 PC 100 TL alınabilir mi?

ataince

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Playstation'cuların CD'si 250 TL'lik oyunu 50TL'ye aldıklarını duyuyorum. Pc'de GTA 5'i 100 TL'ye falan alabilme şansım var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburadadan 169 tl ye aldım. 50 tl lik hediye çekim vardı 119 tl ye gelmiş oldu. Acelen yoksa steam yılbaşı indirimini bekle. Steam üzerinden takip et butonu ile izlemeye al indirim olduğunda uyarı çıkacaktır.

Key alabilirsin. Sahibinden.com'da bolca var.

Kardeş sahibindende satan biri var. 100tlye satıyor steam key. Bu keyi alınca oyun benim steam hesabıma mı gelir yoksa o kendi hesabını bana mı verecek? Birde güvenli bir şey mi bu?

Hepsiburadadan 169 tl ye aldım. 50 tl lik hediye çekim vardı 119 tl ye gelmiş oldu. Acelen yoksa steam yılbaşı indirimini bekle. Steam üzerinden takip et butonu ile izlemeye al indirim olduğunda uyarı çıkacaktır.

Yılbaşına kadar GTA 6 çıkar o kadar beklenir mi :D

Kardeş sahibindende satan biri var. 100tlye satıyor steam key. Bu keyi alınca oyun benim steam hesabıma mı gelir yoksa o kendi hesabını bana mı verecek? Birde güvenli bir şey mi bu?

Yılbaşına kadar GTA 6 çıkar o kadar beklenir mi :D
Bildiğim kadarıyla hesabı veriyor. Steam hakkında daha bilgili arkadaşlar var yanlış yönlendirmeyeyim. Güvenilirlik konusu satıcıdan satıcıya değişiyor. Sahibinden.com üzerinden Get ile çok alışveriş yaptım sorun yaşamadım.

Geri
Yukarı