GTA 5 PC - 14 Nisan'a Ertelendi!

Ben de şimdi gördüm direk foruma baktım. Bu nedir cidden? Rockstar gibi bir firmadan beklemediğim hareketler bunlar. Hele bir de oyun optimizasyon özürlüsü çıkarsa kıyamet kopar bence. O değilde Recep Abi'nin GTA 5 için topladığı sistem bu gidişle 2 senelik olacak. Az kaldı...

Ben de şimdi gördüm direk foruma baktım. Bu nedir cidden? Rockstar gibi bir firmadan beklemediğim hareketler bunlar. Hele bir de oyun optimizasyon özürlüsü çıkarsa kıyamet kopar bence. O değilde Recep Abi'nin GTA 5 için topladığı sistem bu gidişle 2 senelik olacak. Az kaldı...

Hahahaha çok doğru :D

Asassins Creed Unity gibi oyun özürlü olmazsa bekleyişimizin karşılığını verirlerse bir şey olmaz.
Konsolcular oyunun hikayesini bitirdi multiplayerın suyunu çıkardı biz hala bekliyoruz.
İşte bu yüzden torrent indirilir nasıl olsa gfwl üyeliğim var :dikkatli:

Çekirge 1 sıçrar, 2 sıçrar, 3. de yakalanır. Bu son radde artık. Bir daha ertelenirse veya bunca ertelemenin üzerine kötü bir performans çıkar ise ortaya, Rockstar PC kullanıcılarını kaybeder. :cry:

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı