GTA 5 PC Projesi İptal edildi!

beyler ben steamden GTA V alsam pc de oynayamazmıyım?

GTA5 PC projesinin son zamanlarda arka arkaya ertelenmesi pek çok kullanıcının ve oyun medyasının aklında bu ertelemelerin neden kaynaklandığına dair soru işaretleri doğurmuştu. Bazı kaynaklar oyunun varolan özelliklerle birlikte PC'lere adapte edilmesinin teknik olarak imkansızlığına dem vuruyorlardı ve GTA4'te olduğundan daha büyük optimizasyon sorunlarının da varolabileceğini belirtiyorlardı.
Oldukça iddialı grafiklere sahip olacağı düşünülen GTA5 PC versiyonu, maalesef bahsedilen bu teknik imkansızlıklardan dolayı iptal edildi. Rockstar Games'in Twitter hesabı üzerinden gerçekleştirilen resmi açıklamada herhangi bir detay yer almıyor ve tweeti aşağıda görebilirsiniz.Eki Görüntüle 59587
Şimdilik tam bir iptal sebebi açıklanmadı ancak kullanıcıların şimdiden Rockstar Games'i şikayet yağmuruna tuttukları bir gerçek. Bu arada ön sipariş veren kullanıcıların paraları iade edilecek.
kardeşim bana bi açıklarmısın bugün gta 5 almayı düşünüyordum playstore'dan ya da steamden ve ön sipariş var. Bu ön sipariş ne için zaten yok muydu gta 5 steamden alanlar pc de oynamıyomuydu ? Kısacası lütfen bana açıklarmısın bu ön sipariş olayı nedir ? Kısacası şuan gta 5 steamden ya da playstore'dan alınsa pc de oynanmaz mı ve şimdi 14 Nisan'a kadar olan ön sipariş ne oluyor ?

beyler ben steamden GTA V alsam pc de oynayamazmıyım?

kardeşim bana bi açıklarmısın bugün gta 5 almayı düşünüyordum playstore'dan ya da steamden ve ön sipariş var. Bu ön sipariş ne için zaten yok muydu gta 5 steamden alanlar pc de oynamıyomuydu ? Kısacası lütfen bana açıklarmısın bu ön sipariş olayı nedir ? Kısacası şuan gta 5 steamden ya da playstore'dan alınsa pc de oynanmaz mı ve şimdi 14 Nisan'a kadar olan ön sipariş ne oluyor ?
Oyun 14 Nisan'da çıkıyor. Şuan alabilirsiniz. O tarihte veya 1 gün öncesinde size mail ile veya aldığınız yer üzerinden cd key gelecek. Sonra da oyunu kurup oynamaya başlayacaksınız.

Oyun 14 Nisan'da çıkıyor. Şuan alabilirsiniz. O tarihte veya 1 gün öncesinde size mail ile veya aldığınız yer üzerinden cd key gelecek. Sonra da oyunu kurup oynamaya başlayacaksınız.
bana şunları cevaplarsan sevinirim kardeşim. GTA 5 i steam ve ya playstore dan alsam ne farkı olur ve şuanda pc için zaten mevcut değil mi ? Yani ne özelliği var bu yeni çıkacak olanın?

bana şunları cevaplarsan sevinirim kardeşim. GTA 5 i steam ve ya playstore dan alsam ne farkı olur ve şuanda pc için zaten mevcut değil mi ? Yani ne özelliği var bu yeni çıkacak olanın?
Oyun daha PC'ye çıkmadı :D ve Playstore'dan alırsan bildiğim kadarıyla 1 ay Adil Kullanım Kotanı sınırsız yapıyorlar ve steam versyonu bulunmamakta.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı