Çözüldü GTA 5 PC'yi yavaşlattı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözdüm ama sorunu söylediğimde umarım linç yemem :) GTA 5 indirmesini gece 12'de başlattım ve uzun süreceği için bilgisayarı güç tasarrufuna almıştım. Sabah 6 gibi yükleme tamamlanmıştı ve o heyecanla direk oyuna girdim güç tasarrufundan çıkmayı unutmuşum :) şimdi çıktım ve FPS tekrar yükseldi eski performansına döndü sıkıntı kalmadı. Herkesten hem özür diliyor hem de yardımlarınız için teşekkür ediyorum.
HDD'ye bir dosya eklenmek PC'yi yavaşlatmıyor. Ah ah mantığını kullanamayan kullnamayan insanlar olunca eh forum kötüleşiyor gittikçe.
Mantık ile ne alakası var? Arkadaş bilmiyor olabilir.

Arkadaşlar oyun korsan değil. Epic Games'den indirdim dün. Şu an bilgisayarda gözle görülebilir bir yavaşlama var. Masaüstünde sağ tık yapınca bile anlaşılıyor yavaşlama olduğu. Sorun nedir sizce?

Yüklenen dosyalar, uygulamalar, oyunlar ve ya herhangi bir şey eğer sadece dosyası indi ise kasma yapmaz. Siz o dosyayı çalıştırdığınız zaman çalışır o oyun veya uygulama onun dışında işlenmez bile. Korsan indirdiyseniz oyunun yanında indirdiğiniz virüs arka planda işlem yapıyor olabilir, korsan mı indirdiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsansa zaten normal. Bilgisayarınız kötüyse veya GTA 5 minimum özelliklerini taşıyan bir bilgisayarsa normaldir. Bazı oyunların önerilen sistemi bile kasabiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı