GTA 5 - PlayStore ve Steam Karmaşıklığı

MchtSbrl95

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ben oyunu 2-3 hafta önce aldım PlayStore'den. Gözüme hiç böyle bir şey çarpmamıştı. ( Not: GTA V'in steam versiyonu bulunmamaktadır. ) Akşam girdiğimde bu notla karşılaştım. Ne alaka şimdi? Ben steam üzerinden indirip, oynamak istiyordum. Saçmalık ya.
Screenshot_2015-04-07-23-40-51.png

Social Club'a bağlayarak oynayacaksın. Hem ne fark olacak? İlla kütüphanemde gözüksün istiyorsan "Non-Steam Oyun Ekle" diye bir kutucuk var. Her ikisi de orijinal. Bu kadar küçük şeyleri kafaya takmayın.

Şu an pişman olmuş vaziyetteyim, tabiki dünyanın sonu değil ama ben böyle düşünmemiştim. :) Steam üzerinden çeteler kurup oynamak istiyordum ama yapacak bir şey yok. Social Club üzerinden açacağım oyunu. Bilsem Play Store'den almazdım oyunu. Dediğim gibi alırken gözüme çarpmadı.

Şu an pişman olmuş vaziyetteyim, tabiki dünyanın sonu değil ama ben böyle düşünmemiştim. :) Steam üzerinden çeteler kurup oynamak istiyordum ama yapacak bir şey yok. Social Club üzerinden açacağım oyunu. Bilsem Play Store'den almazdım oyunu. Dediğim gibi alırken gözüme çarpmadı.
Sağlık olsun @MchtSbrl95 sonuçta GTA V sahibisin , ayrıca 1 Nisan'dan önce satın aldıysan sınırsız AKN keyfi yaşayacaksın. (y)

Sağlık olsun @MchtSbrl95 sonuçta GTA V sahibisin , ayrıca 1 Nisan'dan önce satın aldıysan sınırsız AKN keyfi yaşayacaksın. (y)
Aynen tek tesellim o zaten ama onu da sınırsız yaşayamayacağım. 1 hafta sonra oyunu indirip taşınacağım :) Çok yazık oldu çok.

Steam oyuncuları da Social Club'dan etkinleştirmiş kullanıcılarla oynayabilecek. Sunucular Rockstar Games'e ait. Kütüphane'ne alabilirsin fakat sadece görünür. Yani oyun Steam versiyonuna dönüşmez.
Hocam bir şey sormak istiyorum müsadenizle. Bu oyun Steam kütüphanemde olsaydı eğer ben oyunu silsem bile tekrar geri yükleyebilirdim. Ya da olası bir format dönüşü. Social Club'de nasıl olacak bu iş, bir bilginiz var mı? İstediğim gibi silip, tekrar yükleme olanağına sahip miyim?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı