GTA 5 PS Plus alınır mı?

Sakinol

Picopat
Daha fazla  
Bugün GTA 5 alacağım Online oynamak için PS plusa gerek var mı? Online oynayınca ne oluyor mesela neler yapıyoruz? Bir de 2 oyun veriyormuş nasıl oyunlar veriyor? 100GB bulut depolama veriyormuş gerçi benim PS4 Slim 1TB ona gerek yok bir de 15 gün deneme sürümü var ya o bittikten sonra almam zorunlu mu? Mesele 14.gün olduğunda PS Plus deneme sürümünü iptal edebilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

En sevmediğim konu bu PS Plus ve Xbox Gold üyelikleri. Ama konsollarda Online oynamak için mecbur üyelik gerekiyor. Yapacak bir şey yok bu konuda.

Hayır napıyoruz GTA 5 Online oynayınca zorunlu olduğunu biliyorum PS Plus 15 gün deneme sürümünü 14.günde iptal edebilir miyim?

Hocam ben aldığım gün iptal ettim ve 15 gün boyunca kullandım. Bir tane seçenek vardı ödemeyi yineleme diye ona tıklamıştım.

Bugün GTA 5 alacağım Online oynamak için PS plusa gerek var mı? Online oynayınca ne oluyor mesela neler yapıyoruz? Bir de 2 oyun veriyormuş nasıl oyunlar veriyor? 100GB bulut depolama veriyormuş gerçi benim PS4 Slim 1TB ona gerek yok bir de 15 gün deneme sürümü var ya o bittikten sonra almam zorunlu mu? Mesele 14.gün olduğunda PS Plus deneme sürümünü iptal edebilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.
Online oynayınca:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı