GTA 5, R9 270 az fps sorunu

Onur YAzıcı

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi forumlar. Sorun şu benim asus r9 270 ekran kartım var. Hatta ben bir gta hayranı olarak 1 ay önce gta 5 için aldım bu ekran kartını. Herşey iyi güzel oyunda orjinal ama fps düşük. Oyun 30 fps üstündeyken bile donuyor gibi. Youtube'den bakıyorum benimle aynı ekran kartına sahip ve 60 fps alanların ayarlarına aynısını yapıyorum ama 40 ın üstüne çıkmıyor. Bunun sebebe ne olabilir ? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim elindeki ekran kartı GTA V oynatmalık bir ekran kartı değil keşke az daha koyup r9 280x veya gtx 960 alsaymışsın kısacası elindeki ekran kartı 40 FPS verdiği için sevinmelisin. overclock yap o sana 2-3 FPS kazandırır gamebooster tarzı şeylerle 46 FPS alırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim elindeki ekran kartı GTA V oynatmalık bir ekran kartı değil keşke az daha koyup r9 280x veya gtx 960 alsaymışsın kısacası elindeki ekran kartı 40 FPS verdiği için sevinmelisin overclock yap o sana 2-3 FPS kazandırır gamebooster tarzı şeylerle 46 FPS alırsın
Ya Allah aşkına sallamayın bide sevin diyor o kart highde 50-60 fps açıyor kardeşim . Sorununa çözüm olarak en son gta 5 için çıkan driveri deneyebilirsiniz.

• İşlemci: amd a10 7850k
  • Ekran kartı: asus r9 270
  • Anakart: asus a88xm-a
  • Çözünürlük: 1440x900
Kardeşim youtubede highta 80 bile alan var kendi kendime az demiyorum.
Driverlerın hepsi güncel.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı