GTA 5 RAGEMP'ye girmeye çalışırken DLL Dosyası hatası

Leviosa04

Decapat
Daha fazla  
Selam. Yaklaşık 3.5 4 haftadır RAGEMP isimli taban üzerinden GTA RolePlay'e aşağıda gördüğünüz hata yüzünden giremiyorum. Dosya konumundan bulup libcef.dll dosyasını siliyorum ve oyunu çalıştırmayı deniyorum. Oyun açılırken libcef.dll dosyası otomatik olarak yeniden yükleniyor ve yine aynı hatayı veriyor. Artık cidden sıkıcı olmaya başladı ve ben çözümü burada aradım. Saygılarımla.

Dosya Ekleri

• 1659554686686.png
    1659554686686.png
    6,7 KB · Görüntüleme: 124
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Yaklaşık 3.5 4 haftadır RAGEMP isimli taban üzerinden GTA RolePlay'e aşağıda gördüğünüz hata yüzünden giremiyorum. Dosya konumundan bulup libcef.dll dosyasını siliyorum ve oyunu çalıştırmayı deniyorum. Oyun açılırken libcef.dll dosyası otomatik olarak yeniden yükleniyor ve yine aynı hatayı veriyor. Artık cidden sıkıcı olmaya başladı ve ben çözümü burada aradım. Saygılarımla.
RAGE.MP'nin kendi discord sunucusuna gidin orada destek var eğer yazmak istemiyorsanız sağ üstten libcef.dll yazın onla alakalı mesajları göreceksiniz bu sorun bir dönem bende de olmuştu nasıl çözdüğümü hatırlamıyorum sanırım sunucudakiler bana özel dll atmıştı onu atınca çözülmüştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı