GTA 5 Rockstar Games hatası

Arslan Nadir

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, oyuncu laptopum var ve önceden GTA 5 indirmiştim, sonra sıkıldım, sildim başka oyunlar yüklemek için fakat bir daha indirdiğimde ve oyunu çalıştırdığımda görseldeki hatayı alıyorum. Baktım, araştırdım, yapılanları denedim fakat olmadı ne yaptıysam oyunu açamadım. Rockstar Games'i komple sildim, geri kurdum, yine olmadı. Kayıt defterinden dahi sildim, olmadı. Önceden açılan oyun şimdi açılmaz oldu. Çözümü bulamıyorum, oyunum boşa gidecek. Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• 20240131_125958.jpg
    20240131_125958.jpg
    124,2 KB · Görüntüleme: 23
Hatada oyunu silip tekrar indirmeniz gerekiyor demiş fakat Epic Games Launcher da aynı hatayı almıştım oyun dosyalarını başka bir diske atıp oyunu tekrar 500 MB kadar indirdikten sonra dosya konumuna yedeklediğim GTA dosyasını atıp hedefteki dosyaları değiştire basmıştım.
Sonra Rockstar'ın kendi uygulamasını da baştan kurduğumda düzelmişti.

Hatada oyunu silip tekrar indirmeniz gerekiyor demiş fakat Epic Games Launcher da aynı hatayı almıştım oyun dosyalarını başka bir diske atıp oyunu tekrar 500 MB kadar indirdikten sonra dosya konumuna yedeklediğim GTA dosyasını atıp hedefteki dosyaları değiştire basmıştım.
Sonra Rockstar'ın kendi uygulamasını da baştan kurduğumda düzelmişti.

Ya dosyları doğruladım eksik yok tam olarak ne yapmalıyım kesin sonuç veriyor mu?

Geri
Yukarı