GTA 5 RolePlay serveri sürücüsü

Nahri

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bu arkadaşın sürüşlerini izledim bu adam kendine "Baby driver" diyor ( evet neden öyle dediğimden haberim var ve izledim). Sizce bu arkadaş milletin övdüğü kadar güzel mi sürüyor? Şahsen ben bu arkadaştan daha iyi kullanabilirim diye düşünüyorum. Yorumlar size kalmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Videoyu tam izlemedim ama biraz drift ve düz sürüşten ibaret gibi.

Açılırken anlatılanlara ne oldu? voRP şöyle olcak böyle olacak? Bu hareketleri yapıp uyarı almadan serverda devam edecek ve buna iyi arabamı kullanıyor diyecekler? Güldüm...
Öncelikle sunucuda oynayan birisi olarak voRP öyle, böyle olacak denmedi. NoPixel mantığıyla hareket edeceklerini söylediler, ilk başta kurallar katıydı ancak daha sonrasında kurallar esnetildi. Asfaltta aracın bozulana kadar gidebiliyorsun, inisiyatifine kalmış bir şey. Açılırken anlatılanlardan sonrası hiçbir yayını izlemeyip bu videoyu izlediysen böyle bir yorum yapman normal. Ekstra bir bilgi olarak adam kendine "Baby Driver" Lakabı takmadı, arkadaşları taktı.
Sunucu hard roleplay sunucusu değil, ki aslında heavy roleplay onun ismi ama işte...

Ayrıca "Counter Steering" Dediğiniz olayın olması için drift sunucusu olması lazım sunucunun.
Ki ara sıra ufak tefek yaptığını görebilirsiniz.
Ayrıca aldıkları uyarılar size açık değil, oyunculara açık haberiniz olsun.

@102035 "Açılırken anlatılanlardan sonrası hiçbir yayını izlemeyip bu videoyu izlediysen böyle bir yorum yapman normal. " Burada ne anlattınız anlamadım ama o adam güzel sürmüyor ki sadece düz gidiyor, neden bu kadar fazla övgü alıyor?

@102035 Batu'nun sunucu açılmadan önce hakkında konuşmalarını ve düşüncelerini söylediği videoları bulabilirsen belki anlayacaksın. Birçok yayıncıdan izledim, fazlasıyla... Adamın lakabı umurumda değil, serverda RP yerlerde kusura bakma, yayıncı almayacağım etmeyeceğim iyi RP yapan insanlar olacak açıklamalarını da bulabilirsin. Sunucu sokulan beklenti kadar iyi olmadı maalesef. Top yayıncılar oynuyor diye serverin çok iyi olduğunu düşünenler var onlara söyleyecek bir şey yok zaten.

Server genel özellikleriyle olabildiğince ayarlanmış ve diğer serverlara göre gayet iyi, beğenmediğimiz şeyler dönen RP'ler ve oyuncuların RP'ye uymayan hareketleri.

Hayatında RP izlememiş insanlar için gayet iyi gelir server normal🤞

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı