MTA roleplay serveri kurma

Arkadaşlar nasıl kalıcı olarak server kurarım ücretsiz olarak?

Maalesef hem siz bilgisayarı kapattığınızda çalışacak hem de ücretsiz olacak bir sunucu sistemi yok. Bulursanız bize de söyleyin :). En kötü ne yaparsınız evde kötü bir laptop vardır. Oraya kurarsınız sunucuyu o hep bir köşede açık kalır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Server kiralaman lazım. Ben senin için bir yerden buldum.

Önerdiğin site başka bir yerden kiralanmış, sonrasında ise başkalarına komisyon ile satış yapan bir site, lütfen bu şekilde dolandırıcılığa giren yönlendirmeler yapmayın.

Reklam gibi olmasın ama uzun süredir MTA oynayan biri olarak söylüyorum. Nitrado güzel sunucular sunabiliyor, fiyatları da çok ucuz, bir göz at derim.

Önerdiğin site başka bir yerden kiralanmış, sonrasında ise başkalarına komisyon ile satış yapan bir site, lütfen bu şekilde dolandırıcılığa giren yönlendirmeler yapmayın.

Ben bu sunucu kiralama sitesini Google'dan ufak bir araştırmayla buldum. Hem Türk sunucu kiralama sitesi hem de ucuz diye arkadaşa önerdim ve dolandırıcı olduklarını da düşünmüyorum. Adamların yerleri belli yurtları belli iş yerleri telefonları belli tamam mı güzel kardeşim öyle herkese de yok dolandırıcılığa giren yöntemler vs falan hoş şeyler değil bilesin...

Yeni konular

Geri
Yukarı