GTA 5 roleplay sunucu önerisi

ZeytiinN

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 1650
İşlemci: Intel Core i5-11320H 11.Nesil
Ram: 8 GB
Windows 11
Selam, arkadaşla GTA 5 roleplay sunucusuna başlamayı düşünüyoruz fakat bildiğimiz ve güvendiğimiz güzel olan bir sunucu yok. Daha öncesinde Baturay'dan Grand RP'yi görmüştüm fakat bende çok kasıyordu ve beğenmemiştim (uzun zaman oldu). Başka bir arkadaşımdan rina RP'yi ve rage MP'yi duydum. Siz ne öneriyorsunuz?

Saatiniz yoksa FiveM içinde non-whitelist sunuculara bakabilirsiniz, saatiniz yükselince whitelist olan sunuculara bakabilirsiniz. Ayrıca çoğu saat olan sunucuda Yaş sınırı var +16, +17 oluyor genellikle, ama non-whitelist sunucular çok kötü oluyor rp bile yapmıyolar haberiniz olsun.

Saatiniz yoksa FiveM içinde non-whitelist sunuculara bakabilirsiniz, saatiniz yükselince whitelist olan sunuculara bakabilirsiniz. Ayrıca çoğu saat olan sunucuda yaş sınırı var +16, +17 oluyor genellikle, ama non-whitelist sunucular çok kötü oluyor RP bile yapmıyolar haberiniz olsun.

Saatten kastınız oynama süresiyse 253 saatim var, yeter mi bilmiyorum. Ayrıca bu tür sunucularda mikrofon zorunlu oluyor mu? Bir de bu tür sunucuların içeriği hepsinin farklı mı oluyor? Mesela birinde mesleklerin olduğu bir sunucu varsa diğerinde farklı içerik vardır sallıyorum.

Saatten kastınız oynama süresiyse 253 saatim var, yeter mi bilmiyorum. Ayrıca bu tür sunucularda mikrofon zorunlu oluyor mu? Bir de bu tür sunucuların içeriği hepsinin farklı mı oluyor? Mesela birinde mesleklerin olduğu bir sunucu varsa diğerinde farklı içerik vardır sallıyorum.

Saat dediğim FiveM saati eğer FiveM saatiniz 253 ise çoğu roleplay sunucusuna giremezsiniz. Evet FiveM'de text RP yok yani mikrofon, RP sunucularında zorunlu. Her sunucu aynı şekilde olmuyor mesela zombi sunucuları vb. sunucular var, bu sunucularda saat sınırı yok.

Saat dediğim FiveM saati eğer FiveM saatiniz 253 ise çoğu roleplay sunucusuna giremezsiniz. Evet FiveM'de text RP yok yani mikrofon RP sunucularında zorunlu. Her sunucu aynı şekilde olmuyor mesela zombi sunucuları vb. sunucular var, bu sunucularda saat sınırı yok.

Yok saat dediğim GTA 5 içindi maalesef 🥲.
Başka bir konuda MagesticRP'yi önermiş birisi. İlk defa duyuyorum siz ne diyorsunuz?

Yok saat dediğim GTA 5 içindi maalesef 🥲.
Başka bir konuda MagesticRP'yi önermiş birisi. İlk defa duyuyorum siz ne diyorsunuz?
Ben FiveM oynamayı bırakalı 1 yıl oldu bilmiyorum o sunucuyu. Türkiye sunucuları çöplük. Bence GrandRP daha eğlenceli, Eightborn'da felan oynamazsanız, FiveM bana göre 2023'de oynanmaz.

Ben FiveM oynamayı bırakalı 1 yıl oldu bilmiyorum o sunucuyu. Türkiye sunucuları çöplük. Bence GrandRP daha eğlenceli, Eightborn'da felan oynamazsanız, FiveM bana göre 2023'de oynanmaz.
Başka bir konuda "GrandRP artık oynanmaz." diye bir yorum gördüm ayrıca eskiden yaşadığım performans sorunu sebebiyle biraz soğudum fakat tekrar deneyebilirim. Zaten daha indirmedik GTA 5'i. Birkaç güne indirip haftaya hafta sonu oynamayı düşünüyoruz o zamana kadar da araştırma yapıyoruz. En son hileli bir şekilde GTA Online oynuyorduk, oyunda her şeyi alınca biraz zevk gitti açıkçası. İndirdikten sonra FiveM ve GrandRP'yi deneyeceğim.

Başka bir konuda "GrandRP artık oynanmaz." diye bir yorum gördüm ayrıca eskiden yaşadığım performans sorunu sebebiyle biraz soğudum fakat tekrar deneyebilirim. Zaten daha indirmedik GTA 5'i. Birkaç güne indirip haftaya hafta sonu oynamayı düşünüyoruz o zamana kadar da araştırma yapıyoruz. En son hileli bir şekilde GTA Online oynuyorduk, oyunda her şeyi alınca biraz zevk gitti açıkçası. İndirdikten sonra FiveM ve GrandRP'yi deneyeceğim.
Evet GrandRP tek başınıza oynarsanız sıkıcı, bende sevdiğim bir youtuber reklamını yaptığından dolayı oynamıştım.

Evet Grand RP tek başınıza oynarsanız sıkıcı, bende sevdiğim bir YouTuber reklamını yaptığından dolayı oynamıştım.

Direkt olarak GTA 5 Online'ı tek başına oynarsanız bir süre sonra bunalıyorsunuz. Heist yapacaksınız sarmıyor, görev yapacaksınız sarmıyor ya da oyuncu yok gibi gibi bir sürü problemi var. 4 kişilik ekip ile oynayınca zevk daha da artıyor tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı