Çözüldü GTA 5 RP nasıl oynanıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Okudum hocam onları nereden indiririz.
Şu an açık olan iki tane sunucu var.
Rage MP:
altV:

İkisine de önceden başvuru yapmanız gerekmekte. Ek olarak sadece altV veya Rage:MP indirebilirsiniz. Diğerine girmek için bir diğerini silmeniz gerekmektedir.

Rage MP:
altV:

NOT: FiveM, Rage MP, AltV gibi modifikasyonlar Rockstar Games tarafından desteklenmemektedir ve kullanmanız durumunda oyundan yasak alabilirsiniz. Bu durumda herhangi bir sorumluluk kabul etmeyeceğim.

Yazılı roleplay yapan kitle genelde SAMP'tan geldiği için ve SAMP oyuncularının çoğu ağır, gerçekçi roleplay yaptığı için yazılı roleplay sizi daha fazla tatmin eder. Roleplay Twitch'de gösterildiği gibi bir şey değildir. Twitch'teki yayınlar daha çok takipçi kazanma amacıyla yapılıyor ve "eğlenceli" görülen şeyler yapılıyor. Gerçek roleplay gerçek hayata uygun, çok daha ciddi bir şekilde işler.

Ekleme: Son olarak benim de oynayacağım, yakında açılacak olan Rage MP sunucusuna da göz gezdirmenizi tavsiye ederim.
Peki hocam Online da soygun nasıl yapılıyor? Tek başımıza.
Sanırım tek başınıza yapamıyorsunuz maalesef. LSPDFR modları kurmuştum. Silmeme rağmen kalıntıları kalmıştı. O yüzden ban yerim diye yaklaşık 4 yıldır GTA Online'a girmiyorum. Değişmiş olabilir. Yani net bir bilgim yok. Ben kişisel olarak GTA Online oynamak istemiyorum. Çok hileci vardı.

FiveM, Rage MP veya AltV kurduktan sonra GTA Online girerseniz ban yeme ihtimaliniz var. O konuda yine sorumluluk sizin.

Geri
Yukarı