Satıldı Gta 5 Satılık Rockstar Social Club Key

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Serkan Doğan

Kilopat
Makaleler
66
Yer
İstanbul
Arkadaşlar Çekilişten kazandığım keyi satmayı düşünüyorum. 70 TL'ye satılır mı sizce bu key. Yalan yok Korsan oyuncuyum ben.:LOL:. Gta 5 Kırıldı. Fakat Rise of The Tomb Raider oyunu kırılmadı. Keyi satıp Rise of The Tomb Raider oyunu almayı düşünüyorum.

Kardeşim ilanını baltalamak istemiyorum ama social club keyi sonuçta indirimlerle voidu'dan yeri geldiğinde 65 TL'ye alabiliyorsun.

Bence fiyatta indirime gidersen daha çabuk sonuç alırsın. Ayrıca iletişim adresini bırakırsan ulaşmak isteyen arkadaşlar hemen ulaşabilir.

Kardeşim ilanını baltalamak istemiyorum ama social club keyi sonuçta indirimlerle voidu'dan yeri geldiğinde 65 TL'ye alabiliyorsun.

Bence fiyatta indirime gidersen daha çabuk sonuç alırsın. Ayrıca iletişim adresini bırakırsan ulaşmak isteyen arkadaşlar hemen ulaşabilir.
Voidu'da şu anda 75 TL'ye satılıyor. Evet bazen 65 TL'ye kadar düşüyor oyun fakat dediğim gibi oyun alacağım için bu fiyata satıyorum. Alacağım oyun Rise of The Tomb Raider ve fiyatı Steam'de şu anda 80 TL. 10 TL'de İninal kartımda var. Öyle alacağım.

Arkadaşlar Keyi kullanmaya karar verdim. İlan kapanabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı