GTA 5 satın almak istenen arabalar mağazada yok

mc_enderfer

Yoctopat
GTA 5 de story mode oynuyorum PS3 de oyunun mücevher soygunu bölümüne geldim araba almak istiyorum. Telefondan legendary motosports a giriyorum zentorno filan almak istiyorum zentorno T20 filan güzel arabalar çıkmıyor 5 ya da 6 araba var onlarda zentorno T20 gibi klasik GTA 5 arabaları değil eski klüstür arabalar zenttorno gibi yarış arabalarının neden daha satın alamadığımı bilen biri bir anlatırsa çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam satın alınabilen bir tane garaj var haritada. Onu alın PS3'te böyleydi bu olay o garajdan direkt bedava alabiliyorsunuz dediğiniz arabaları. Her karakterin kendi garajı var.
How-Do-You-Purchase-a-Garage-in-GTA-V-Story-Mode_3.jpg

Hocam satın alınabilen bir tane garaj var haritada. Onu alın ps3te böyleydi bu olay o garajdan direkt bedava alabiliyorsunuz dediğiniz arabaları.

Hocam bu garajlardan birini alınca gelecek mi siteye yani.
Hayır siteye değil garajı alıyorsun giriyorsun garaja orda sağ dpad falan sol yukarda çıkar ona basıyorsun sana istediğin arabayı spawn ediyor.

Hayır siteye değil garajı alıyorsun giriyorsun garaja orada sağ dpad falan sol yukarıda çıkar ona basıyorsun sana istediğin arabayı spawn ediyor.

Teşekkürler bugün deneyeceğim ve sana geri dönüş yapacağım -iyi günler-

Hayır siteye değil garajı alıyorsun giriyorsun garaja orada sağ dpad falan sol yukarıda çıkar ona basıyorsun sana istediğin arabayı spawn ediyor.

Olmadı her karakterden garaj alıp denedim ama hiçbirinde olmadı.

Son düzenleme:
Teşekkürler bugün deneyeceğim ve sana geri dönüş yapacağım -iyi günler-

Olmadı her karakterden garaj alıp denedim ama hiçbirinde olmadı.

Garajın içine girip sol yukarıda yazan tuşa bastınız mı? Olması gerekiyor bende PS3 kullandım ve PS3'te böyleydi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video yardımcı olacaktır.

Hocam haritada seçtiğiniz karakterin rengine göre garajlar var kısayollarda da bulabilirsiniz. O garaja girdiğinizde araba listesi var. Aralarında da zentorno var. Zentorno'yu seçip sürebilirsiniz.

Tuş çıkmıyor sizde hangi tuş oluyor.

Garajın içine girip sol yukarıda yazan tuşa bastınız mı? Olması gerekiyor bende PS3 kullandım ve PS3'te böyleydi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Gene bir şey yazmadı üst köşede sende hangi tuş oluyor.

Gene bir şey yazmadı üst köşede sende hangi tuş oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı