GTA 5 save alınmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Rynkar1905

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 gb
Ekran kartı
Rx6500 xt
İşlemci
Ryzen 5 3350g
Steam'den satın aldığım GTA 5 de save alamıyorum. Save başarısız depolama aygıtını kontrol edin diyor. Ama yaklaşık 1.5 TB daha yerim var.

özelliklere girip yönetici olarak çalıştır tikini açıp uygula dedim sonra steam den de açmayı denedim olmuyo dün de save almıyodu oyunu silip yüklemekde işe yaramadı

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    14,7 KB · Görüntüleme: 14
Hatamız yönetici ayrıcalıkları ile çalışmadığını söylüyor. Program dosyaları Rockstar Games Social Club klasörüne gir, social club uygulamasını da yönetici olarak çalışacak şekilde ayarla tekrar deneyelim.

Tamam, önceden Social Club uygulaması vardı, şimdi yok.

Bir üst klasöre çıkalım Launcher klasörünün içinde Launcher.exe var, onu yönetici olarak çalışacak şekilde ayarlayalım.

Ayrıca GTA5.exe'nin olduğu yerde PlayGTA5 isimli uygulamayı da yönetici olarak çalışacak şekilde ayarlayıp deneyelim.

launcher d diskinde deniyorum şimdi

Tamam, önceden Social Club uygulaması vardı, şimdi yok.

Bir üst klasöre çıkalım Launcher klasörünün içinde Launcher.exe var, onu yönetici olarak çalışacak şekilde ayarlayalım.

Ayrıca GTA5.exe'nin olduğu yerde PlayGTA5 isimli uygulamayı da yönetici olarak çalışacak şekilde ayarlayıp deneyelim.
steam de çalışıyor gözüküyor ama social clubu açıyor social clubdan da stemden oyna diyorum bu hatayı veriyor
Screenshot_4.png

bide oyunu açarken rockstar games launcher director den izin istiyor

launcher dosyasının içinde launcher patcher rockstar service falan var belki onlarada aynısını yapmam lazımdır

Son düzenleme:

Geri
Yukarı