Çözüldü GTA 5 ses paketi kaldırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ert99818

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben FiveM için ses paketi yüklemiştim ama Online'de de çalıştığı için unuttum ve girdim ardından direk geri çıktım şu an Epic Games'den dosyalarını doğruluyorum. Ardından bu ses paketini nasıl kaldırabilirim veya doğrulayarak bu ses paketi kalkar mı?
Şu an 2.32 GB bir indirme yapıyor sanırım ses paketide neredese bu ağırlıktaydı.

Çözüm
Ses paketini kaldırır mı bilmem ama deneyebilirsin. Kullandığın başka mod veya paket var mı dikkat et onlarda gidebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ses paketini kaldırır mı bilmem ama deneyebilirsin. Kullandığın başka mod veya paket var mı dikkat et onlarda gidebilir.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı