GTA 5 "sign in to Social Club play GTA Online" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Volkan Şekerli

Centipat
Arkadaşlar oyunu Epic Games'ten indirdim sorunsuz bir şekilde ancak Online girmek istediğimde ise sozial club hesabın offline mod da diyor retry connection a basıyorum.

Ek Açıklama 2020-05-10 220819.png

Olmuyor ve Online'a giremiyorum ama aslında Social Club hesabım Online gözüküyor bu hatanın çözümünü bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bedava olduğu için yoğunluk artıyor bu nedenle sunucularda boş yer kalmıyor benim fikrim bu yönde yani çözüm gece saatlerinde girmek olabilir ya da beklemek zaten benim konularda pek bilgim yok.

birader çözüm yolu dediğin gibi değil
çözüm yolu şöyle
arkadaşlar hiçbiri değil
ilk önce bir telefonu bilgisayara usb kablosuyla bağlıyosunuz ondan sonra telefon internetini bigisyara bağlıyosunuz ondan sonra oyuna girdikten sonra mobil veriyi kesin normal modeme bağlanın ondan sonra sorun çözülmüş olucak
bu arada masaüstü pc lerde telefondakiinterneti bağlıyabilir haberiniz olsun internette var videoları
buda linki=
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bi sıkıntı olmazsa ban burdan yaz ardaalak yardımcı olmaya çalışırım

birader çözüm yolu dediğin gibi değil
çözüm yolu şöyle
arkadaşlar hiçbiri değil
ilk önce bir telefonu bilgisayara usb kablosuyla bağlıyosunuz ondan sonra telefon internetini bigisyara bağlıyosunuz ondan sonra oyuna girdikten sonra mobil veriyi kesin normal modeme bağlanın ondan sonra sorun çözülmüş olucak
bu arada masaüstü pc lerde telefondakiinterneti bağlıyabilir haberiniz olsun internette var videoları
buda linki=
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bi sıkıntı olmazsa ban burdan yaz ardaalak yardımcı olmaya çalışırım
Aga yine olmadı denedim oyun açılınca telefon bağlantısını kestim normal wifiye bağlandım bu sefer offline danda attı :d benmi hata yapıyorum acaba

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı