GTA 5 Sistem Sıfırlama Sonrası ".DLL" Hataları

bjkkan

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle dün bilgisayarımı tamamen sıfırladım. Ve ilk önce GTA 5'i Rockstar Games üzerinden indirdim. Bilgisayarımdaki ilk program GTA 5 oldu. Ardından tüm sürücüleri güncelledim. Oyuna girmek için hazırladım bilgisayarı. Oyun ilk açışımda hesaba girdim falan oyunu başlattım ilk olarak "xinput1_3.dll" hatasını aldım. DirectX June Redist indirip sorunu hallettim. Bu sefer de "msvcr100.dll " hatasını almaya başladım. Sonra Technopat'ta Recep Abi'nin konuyu buldum ve "Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2013" dosyasını indirdim. 32 ve 64 Vit ikisini de indirdim fakat sorunumu çözmedi. Hata ne olabilir? Toplu bir şeyler mi indirmem gerek, güncellemeler tam fakat bilgisayarımı sıfırlamadan önce bu sorunların hiçbiriyle karşılaşmadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

NOT: Lütfen "msvcr100.dll" indirip oraya buraya at demeyin, bu çözüm değildir ve bu yoldan deneyince "0x00007b" kodlu hatayı veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bilgisayarım manyak. Medya oluşturma dosyasından usb seçiyorum hata veriyor. İso seçiyorum yine hata veriyor yani hiçbir şey yapamıyorum. Bunuda zaten onarım ekranından sıfırladım yoksa normalde yine sıfırlamıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı