Çözüm GTA 5 Social Club Giriş ve Loading Sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Benim DNS ayarlarım otomatikte değil ama ben oyuna girebiliyorum sorunsuz bir şekilde. Sorunun kaynağının bu olduğuna emin misiniz? Sunuculardaki yoğunluktan kaynaklanıyor olabilir.

Arkadaşlar bu sorun nasıl çözülecek peki bu ekran geliyor başka hiçbirşey gelmiyor ne yapmam gerektiği hakkında hiçbir fikrim yok yardımcı olur musunuz ?

Dosya Ekleri

• fdgdfg.png
    fdgdfg.png
    22,2 KB · Görüntüleme: 364
O bilgisayarda daha önce hiç online olarak socialclub hesabına giriş yapmamışsın. Önce bir kere hesabına giriş yap, daha sonra offline mod kullanabilirsin yazıyor.

O bilgisayarda daha önce hiç online olarak socialclub hesabına giriş yapmamışsın. Önce bir kere hesabına giriş yap, daha sonra offline mod kullanabilirsin yazıyor.

Nasıl giriş yapabilirim o yazı şeyinde hiç bir seçenek yok hesap oluştur gir diye, chrome'dan hesap açıp girsem orası düzelecek mi ?

Şimdi bir hesap oluşturdum chrome üzerinden peki ne yapmam lazım bundan sonra ?

Arkadaşlar bir çözümü olan yok mu

Oyun orjinal daha bugün aldım yardım edebileceksen skype vs verip gösterebilirim.

Oyunu steamdan aldım.

Teamwiever kurarsan yardımcı olmaya çalışırım. Kurduktan sonra ekranın sol tarafında uzaktan kontrole izin ver kısmıdaki ID ve şifreyi paylaş. İşlem bittikten sonra şifrenin yanındaki yenile düğmesine basmayı unutma ki daha sonra aynı bilgilerle bilgisayarına bağlanan olmasın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı