Çözüm GTA 5 Social Club Giriş ve Loading Sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Kutulu ürün aldıktan sonra extra 5GB ne yüklüyor bu oyun? Lanet olsun bu oyuna.

Kutulu alıp indirme sorunu yaşayanlar! Linke bakınız.
https://www.technopat.net/sosyal/konu/gta-v-indirme-sorunu-çözümü-dvd-şeklinde-alanlar-için.182812/

Son düzenleyen: Moderatör:
@Asım Demir Abi ana hesabımdan oyuna girebilmek için kullanıcı hesaplarıyla oynadım, sonra diğer hesaptan da giremedim. Nasıl yaptım bilmiyorum ama düzelttim, diğer hesaptan girebiliyorum tekrar. Fakat şöyle bir sorun var ki save gitti, oyuna baştan başladı. GTA V'in save dosyaları nerede bilgin var mı ?
Tekrar o kadar ilerlemek istemiyorum.

@ILeGenD
Belgelerimin içinde "Rockstar" klasörü vardır. İlk oynadığın oturumun Belgelerim klasöründen çek.

Merhabalar, "update service is unavailable (code 1)" hatası alıyordum. Yeni kullanıcı oluşturdum, çözüldü. Hatta 2-3 saat story oynadım. Daha sonra online'a girdim "failed zlib call" hatası aldım. PC'yi kapattım açtım, bu sefer "update service is unavailable (code 2)" hatası almaya başladım. Story'e girebiliyorum ancak online'a girilmiyor

Merhabalar, "update service is unavailable (code 1)" hatası alıyordum. Yeni kullanıcı oluşturdum, çözüldü. Hatta 2-3 saat story oynadım. Daha sonra online'a girdim "failed zlib call" hatası aldım. PC'yi kapattım açtım, bu sefer "update service is unavailable (code 2)" hatası almaya başladım. Story'e girebiliyorum ancak online'a girilmiyor

Aynı sorun bende de var.
2 gündür sorunsuz oynuyordum.

DVD üzerinden yükledim tek sorunum buydu teşekkürler. ;)

Yazdıklarını yaptım uyguladım o güncelleme olayı gerçekleşiyor ama 55 GB yüklenmiş olmasına rağmen neden barın 3/1 dolu :D ?

Ben anlamadım, nasıl iş bu?

İndirme ve kurulum sürecinin tümünü belirtiyor o bar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı