GTA 5 Social Club hesabıma giremiyorum

Fako11

Decapat
Daha fazla  
Hepinize merhaba. Benim a adında bir Social Club hesabım var. Bu hesapta benim bütün ayarlarım vs. hepsi tamam. Ama Epic Games'ten giriş yaptığımda benim başka bir hesabım olan b hesabından Social Club'a giriş yapıyor. (oyun içinden). Ve a hesabına giremiyorum GTA Online'a 1 level bir hesapla başlıyorum. Oyunu da Social Club'dan başlattığımda ise (a hesabına giriş yaparak) a hesabıyla b hesabını değiştirip giriş yapmamı istiyor. Yani Epic Games hesabımla b adlı Social Club hesabına değil de a adlı Social Club hesabımdan giriş yapmak istiyorum. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Senin o "a" hesabın hangi epic ya da steam profiline kayıtlı? R* social club sayfasına gir, "a" hesabının olduğu mail'i kullan ve girişi yaptıktan sonra hangi epic ya da steam profilne kayıtlı olduğunu bul. Her gta hesabı sadece 1 kez kullanılabilir. Gta online, metin2 ya da knight online gibi oyun üzerinden hesap değişikliği yapmaya izin vermez. Farklı bir gta online hesabı kullanmak için ayrıca steam veya epic hesabınızı da değiştirmeniz gerekir.

Senin o "a" hesabın hangi Epic'ya da Steam profiline kayıtlı? R* Social Club sayfasına gir, "a" hesabının olduğu Mail'i kullan ve girişi yaptıktan sonra hangi Epic'ya da Steam profilne kayıtlı olduğunu bul. Her GTA hesabı sadece 1 kez kullanılabilir. GTA Online, Metin2'ya da Knight Online gibi oyun üzerinden hesap değişikliği yapmaya izin vermez. Farklı bir GTA Online hesabı kullanmak için ayrıca Steam veya Epic hesabınızı da değiştirmeniz gerekir.

Hocam şimdi Rockstar'ın sitesinden giriş yaptım. Peki hangi hesaba bağlı olduğunu nereden bulabilirim? Bir yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam şimdi Rockstar'ın sitesinden giriş yaptım. Peki hangi hesaba bağlı olduğunu nereden bulabilirim? Bir yardımcı olursanız sevinirim.
Siteye girdikten sonra sağ üstten ayarlar kısmına gelin ardından linklenilmiş hesaplar kısmına gelin orada görürsünüz.

Dosya Ekleri

• q.png
    q.png
    23,3 KB · Görüntüleme: 166
Siteye girdikten sonra sağ üstten ayarlar kısmına gelin ardından linklenilmiş hesaplar kısmına gelin orada görürsünüz.

Hocam teşekkürler baktım ve a hesabında herhangi bir bağlı Epic Games hesabı gözükmüyor ama b hesabında ise şu an kullandığım hesap bağlı olarak gözüküyor. Siz de yukarıda demişsiniz bağlı hesabı değiştiremezsiniz diye. Yapacak bir şey bir bardak soğuk su içicez.

Geri
Yukarı