Çözüm GTA 5 Story Mode Açılmama Sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zbtaskirmaz

Kilopat
GTA 5'i büyük bir heyecanla geçen sene indirmiştim. Oyunu açtım oynadım ve bir daha açamadım. Loading story mode ekranında kalıyor ve hiç açılmıyor. İnternetten araştırdım ve hala geçerli bir çözüm bulamadım. Türkler Rockstar Games klasörünü sil düzelir diyorlar çözüm bu değil. Bunu yaptığımızda oyunun ayarları sıfırlanıyor, ben oyunumu en düşük ayarlarda oynamaya meraklı değilim. High yaptığımda ise oyun hiç açılmıyor. En çok sinir olduğum konu ise bu olayın Windows 7'de yaşanmaması. Lütfen bir çözüm önerisi verin. Windows 7'ye geçmek istemiyorum. Yabancılar oyuna yüksek öncelik verin demiş, bu da çözüm değil. Artık yumruk falan atasım geliyor monitöre. Lütfen yapabilen birisi yazsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
O klasörü silip açın oyunu. Oyun açılınca tekrardan ayarları yükseğe alırsınız.

O klasörü silip açın oyunu. Oyun açılınca tekrardan ayarları yükseğe alırsınız.
Ayarları yükseltince restart istiyor.

Ekran kartın nedir? Settings.XML silip oyunun dosyalarını doğruladın mı?

Ekran kartım NVIDIA GT 630. Oyunum crack asıl sorun burada ama sorunu biraz çözdüm gibi. Setting dosyasını farklı bir yere taşıyorum oyunu açıyorum yeni bir setting dosyası oluşuyor oyunu kapatıp ayarları yapılmış setting dosyasını yerine koyunca bir ihtimal oluyor. Bazen 5 6 denemeye olmadı bazen 3 4 defa art ardına oldu.

Bu sorunu Windows 7'de ve bilgisayarı ilk aldığımda yaşamadım. Bana göre sorun steamde. Steam kurulu değildi ilk yüklediğimde ve mis gibi oynuyordum steam kurup csgo satın aldığımda işler değişti oyun açılmamaya başladı. Windows 7'de steam kurulu olsada olmasada açılıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende çok korsan desteklemiyorum ama gta 5 biraz fazla yav.
Bugün steam indirimleri başlayacaktı GTA V alabilirsiniz. Ya da Kinguin, G2A gibi sitelerden de temin edebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı