GTA 5 story mode hile yapsam ban yer miyim?

İşletim sistemi
Windows 10

BerkeLucky

Decapat
Daha fazla  
Hile derken kod hilesinden bahsetmiyorum. Cheat Engine'den para hilesi yapacagım daha eğlenceli olsun diye offline mode. Sizce ban yer miyim? Bazıları oyundaki antivirüs algılar ban yersin falan yazmış diğer konulara o yüzden sordum.

Hile derken kod hilesinden bahsetmiyorum. Cheat Engine'den para hilesi yapacagım daha eğlenceli olsun diye offline mode. Sizce ban yer miyim? Bazıları oyundaki antivirüs algılar ban yersin falan yazmış diğer konulara o yüzden sordum.

Kuzenim Online'de 150 milyon basmış tabii görür görmez bütün parayı boşa harcattırdım
Hala ban yemedi.

Yemezsiniz .D hatta oyun Online'a girmenize bile izin vermiyordu hatırladığım kadarıyla. Çok fazla mod kurduğum için oyun dosyasından modun çalışması için gerekli olan script dosyalarını masaüstüne alıp giriyordum. Daha sonra offline gireceğimde sürüklüyordum 2 saniyelik işti fakat tüm modlar bu şekilde çalışmıyor maalesef.

Cheat Engine yükleme, menyoo yükle sokakta göremeyeceğin arabaları spawnlayıp garaja atarsın bir de para atarsın hesaba ban yemezsin offline da yaparsan.

Yeni konular

Geri
Yukarı