GTA 5 story mode nasıl para kazanılır?

Makaleler
1
Herkese merhaba ben de Epic Games'dan GTA 5 aldım story mode da oynuyorum ama nasıl para kasılır bilmiyorum internetten araştırdım bakkal ya da banka soy yazıyordu 3 4 tane bakkal soydum ama 700 dolarım oldu anca bakkalların ya da bankaların yerini de bilmiyorum banka ya da bakkal yerlerini haritadan gösterir misiniz?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla Epic Gamesde dağıtılan sürüm Premium Editon, Premium Editonda oyuna giriş yaptıktan 7-10 gün içerisinde hesabınıza bazı özellikler ekleniyor, tam listesini aşağıya bırakacağım;

GTA Online’in geniş çeşitli en popüler ve heyecanlı içeriğine hemen sahip olun; işletmeler, silahlar, araçlar, taşınmazlar ve toplamı GTA$10,000,000’den fazlası!

Maze Bank West Executive Office’ten atılımcı iş girişimlerinizi başlatın, yeraltındaki Paleto Forest Bunker’ınızdan güçlü silah teknolojilerini araştırın veya sokakların tozunu geniş içerikli araç seçenekleriyle, motosikletlerle hatta özel bir Süperotomobille attırın.

Ek olarak, GTA$1,000,000’a sahip olacaksınız ve yanında gelen güçlü silahlar sayesinde Los Santos ve Blaine Country’deki hakimiyetiniz kolaylaşacak.((ONLİNE))

The Criminal Enterprise Starter Pack toplamda GTA$10,000,000’i geçen değerde içerik sunar.((SİNGLEPLAYER))

GTA Online'da $1,000,000 Bonus Para((ONLİNE))

İçerikler:
  • Maze Bank West Executive Office
  • Paleto Forest Gunrunning Bunker
  • Senora Desert Counterfeit Cash Factory
  • Great Chaparral Biler Clubhouse
  • 1561 San Vitas Street Apartment
  • 1337 Exceptionalists Way 10 Car Garage

Araçlar
  • Dune FAV
  • Maibatsu Frogger
  • Enus Windsor
  • Obey Omnis
  • Coquette Classic
  • Turismo R
  • Pegassi Vortex
  • Huntley S
  • Western Zombie Chopper
  • Banshee

Silahlar, Elbiseler ve Dövmeler
  • Compact Grenade Launcher
  • Marksman Rifle
  • Compact Rifle
  • Stunt Race & Import / Export Outfits, Biker Tattoos
Dipnot: Google'a GTA 5 Premium Editon İçerik yazarsanız bunlar çıkıyor, içerik bu olmaya bilir bende tam emin değilim, bilgisi olan bir arkadaş bizi aydınlatırsa iyi olur.

Merhaba tekrardan ben yolda giderken zentorno araba buldum aldım başlangıctaki garaja koydum çıktım oyundan 1 saat sonra girdigimde arabam yoktu baslangıctaki arabam geldi kendi kendine yardım edin arabamı o kadar modifiye etmiştim.

Not= story mod daydı.

Geri
Yukarı