GTA 5 Tranier Sonrası Ban Sorunu

dogukan8602

Hectopat
Daha fazla  
Dün gta 5 oyunun single player'i için bir tranier indirdim. Ve Single playerde birkaç kere kullandım. Sonra onlinea girdim biraz oynadım direk bir ay banlandınız diye yazı çıktı ne yapmam lazım? Tranieri silmemiştim ondan dolayı mı oldu? Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama kardeşim ne diyorum single player de kullandım. Single player de kullanmak da mı yasak hem o zaman niye bana online da kullandığınız için ban yediniz diyor. Online da bir kere bile kullanmadım.

Bilgisi olan belirtebilir mi bende ona göre orijinal GTA 5 alacağım traniersiz oynayamam.

Ama kardeşim ne diyorum single player de kullandım. Single player de kullanmak da mı yasak hem o zaman niye bana online da kullandığınız için ban yediniz diyor. Online da bir kere bile kullanmadım.
Hocam dll'leri silmemişsinizdir, online açtığınızda da yüklenmiştir trainer. Dll'lerin yüklenmesi yeterli ban için.

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı