Çözüldü GTA 5 Türkçe yama Online'da sorun çıkarır mı?

• Konuyu başlatan S0rry
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 798
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

S0rry

Centipat
Daha fazla  
Ben GTA 5'i singe Player da Türkçe yamalı oynamak için Türkçe yama indirdim fakat bu Türkçe yama Online da sıkıntı çıkarır mı? (girememe, banlanma, atılma gibi.

Çözüm
Hocam yamadan yamaya değişiyor ama benim kullandığım yamayı ben Open IV ile kurdum. Eğer sende Open IV ile kurduysan en aşağıdaki iki şeyi uninstall yapacaksın. Ondan sonra Türkçe yama kalkıyor. Türkçe yamayla oynamak istediğinde aynı şekilde girip kapattıklarını açacaksın.

Eki Görüntüle 1715632
Eki Görüntüle 1715631

Eyvallah reis ayrıca ben ekteki fotoğrafa bakarak diğer programları sildim ve ardından dosyaları doğruladım oldu.
Hocam yamadan yamaya değişiyor ama benim kullandığım yamayı ben Open IV ile kurdum. Eğer sende Open IV ile kurduysan en aşağıdaki iki şeyi uninstall yapacaksın. Ondan sonra Türkçe yama kalkıyor. Türkçe yamayla oynamak istediğinde aynı şekilde girip kapattıklarını açacaksın.

Eki Görüntüle 1715632
Eki Görüntüle 1715631

Eyvallah reis ayrıca ben ekteki fotoğrafa bakarak diğer programları sildim ve ardından dosyaları doğruladım oldu.

Dosya Ekleri

• Epic Games GTAV -Original Dosya 22.05.2020.jpg
    Epic Games GTAV -Original Dosya 22.05.2020.jpg
    286,2 KB · Görüntüleme: 10
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı