GTA 5 "Unable to launch Game please verify your Game data" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Oxgen

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayara format attıktan sonra Epic Games üzerinden GTA 5 yükledim. Oyunu açınca böyle bir hata ile karşılaştım. Bütün yöntemleri denememe rağmen olmadı.
Çok kez doğrulama yaptım olmadı. Rockstar Games sildim yükledim birçok defa yine olmadı. Antivirüs programı kullanmıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

resim_2022-06-11_122000031.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Alakası yok?
Ben size bir çözüm yöntemi daha sunayım, eğer bu yöntem de sorununuzu çözmek için yeterli olmazsa, Rockstar destek birimi ile iletişime geçerek sorununuzu belirtin.

Şimdi öncelikle sol alt kısımda bulunan Windows ikonuna tıklayın ve arama çubuğuna "hizmetler" yazın. Açılan kısımda "Rockstar Game library service" kısmını bulun. Daha sonra çift tıklayarak açın ve başlangıç türünü "otomatik" olarak belirleyin. Bu çözüm yöntemi sorununuzun çözümü için yeterli olacaktır. Eğer bu yöntemde sorununuzu çözmezse, daha önce belirttiğim gibi Rockstar destek birimi ile iletişime geçin. İyi sosyaller diliyorum.

Kanka bende hiizmetlerde Rockstar Game library service gozukmuyor.

Bilgisayara format attıktan sonra Epic Games üzerinden GTA 5 yükledim. Oyunu açınca böyle bir hata ile karşılaştım. Bütün yöntemleri denememe rağmen olmadı.
Çok kez doğrulama yaptım olmadı. Rockstar Games sildim yükledim birçok defa yine olmadı. Antivirüs programı kullanmıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 1415937

Epic Games arkada çalışırken Görev Yöneticisi'ni açıp Epic'i kapat sonra Windows + r ye bas appdata yazııp locale tıkla rock star Games klasörünü bulup sil Epic'i tekrar aç GTA 5'i doğrula doğrulandıktan sonra başlat menüsüne hizmetler yaz oradan rock star Games library i bul çift tıkla başlangıç seçeneği elle olacak onu otomatik yap.

Eki Görüntüle 1415937
yapabildin mi

Yeni konular

Geri
Yukarı