GTA 5 "unable to launch Game please verify your Game data" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Loqsy0917

Centipat
Daha fazla  
İnternetteki bütün çözümleri denedim hiçbirisi işe yaramadı doğruladım olmadı falan yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (929).png
    Ekran Görüntüsü (929).png
    2,1 MB · Görüntüleme: 53
Son düzenleyen: Moderatör:
@Loqsy0917

Artık dosya doğrulama da işe yaramamaya başlamışsa vay halimize.

Şu sıralar GTA V'te yaşanan cins cins hataların sebebi genellikle bizim internet servis sağlayıcıların otomatik DNS'leri.

Öncelikle DNS otomatikse 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 yapın, bilgisayarı ve modemi yeniden başlatın sonra oyunu açmayı deneyin.

Bunlar olmazsa @IBarış'un atmış olduğu konulara göz atın.

Onlar da işe yaramazsa şu konuya bakın son olarak:

@Loqsy0917

Artık dosya doğrulama da işe yaramamaya başlamışsa vay halimize.

Şu sıralar GTA V'te yaşanan cins cins hataların sebebi genellikle bizim internet servis sağlayıcıların otomatik DNS'leri.

Öncelikle DNS otomatikse 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 yapın, bilgisayarı ve modemi yeniden başlatın sonra oyunu açmayı deneyin.

Bunlar olmazsa @IBarış'un atmış olduğu konulara göz atın.

Onlar da işe yaramazsa şu konuya bakın son olarak:

DNS'yi nasıl 8.8.4.4. Yapacağım?

@Loqsy0917 oyunu yüklerken herhangi bir durdurma elektrik kesintisi vs oldu mu?
1 kere durdurdum o kadar

DNS'i nasıl 8.8.4.4. yapacağım?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DNS değiştirdikten sonra hem bilgisayarı hem de modemi bir yeniden başlatın. Sonra tekrar girmeyi deneyin, denemekten zarar gelmez.

DNS ile bir alakası yok.
Kesin konuşmanıza hayran kaldım.

İsterseniz arkadaşın dediği gibi silin bir tamamen sonra durdurmadan direk 90-100 GB indirin bakalım öyle çözülecek mi?

Ayrıca @Loqsy0917, MSI anakart kullanıyorsan Nahimic Audio diye bir program olacak o açıksa kapatıp dener misin? Daha önce aynı sıkıntıyı böyle çözen biri olmuş.

Geri
Yukarı