GTA 5 Update Social Club Code 201 Hatası

bende yukluyorum suan cyberghost ins olur bbiktim su 201 hatasindan

yukledim ama yine 201 hatasi veriyor kendi paramizla rezil oluyoruz resmen rock stara yakismayan bir davranis
Dostum 2 saatin sonunda baktım CyberGhost'dan serverinden çıkmış yani Turkey'den bağlanıyordum gene ama kesinti yapmadı, bakalım şimd pause ettim bir dosya indiricem bakalım ne olacak.

Abi şaka gibi yahu. PlayStore üzerinden satın aldım bende oyunu. Dün gece başladı indirmeye. Bugün anca bitti. Bir hevesle kurdum fakat Code 201 hatası bende de baş gösterdi. Ne yaptıysam çözemedim. Başka bir yöntem bulabilen var mı? Social Club'de aktive ettim keyi. Başka bir sorun var sanırım.

Sen dün gece indirmeye başlayıp bugüne bitirmişin buna sevin bence :) ben cuma akşamından beri sorunlarla boğuşa boğuşa 40 GB indirebildim daha.Code 201 hatasını socialclub'ü silip tekrar manuel kurulum yaparak geçmiştim.

Sen dün gece indirmeye başlayıp bugüne bitirmişin buna sevin bence :) ben cuma akşamından beri sorunlarla boğuşa boğuşa 40 GB indirebildim daha.Code 201 hatasını socialclub'ü silip tekrar manuel kurulum yaparak geçmiştim.

Valla her türlü kurdum. C'ye kuramıyorum çünkü SSD var 120GB'lık. Geriye 20GB falan kalıyor ki o da bana yetmeyecek gibi duruyor. HDD'ye kurdum o yüzden. Komple silip bir daha kurmaya kalkarsam 2 günü bulur bu gidişle :D . CyberGhost ve diğer programı denedim nafile.

Edit : Silip yükledim. Pirince giderken eldeki bulgurdan da olduk. Gitti güzelim SSD'min 62GB'ı :D .

Sorunu hallettim ama bir keyi yanlış aktive etmişim :( . Bir tanesini salak gibi Social Club sitesinde aktive ettim. Diğerini launcherda istedi. İlk aktivasyon kodun kullanılmış dedi ağlamak üzereyim.

Son düzenleme:
İyi akşamlar arkadaşlar, öncelikle aynı sorunu bende yaşadığımı, çözümünü saatlerce aradığımı ve çektiğim sıkıntı, stresi sizinde yaşamamanız için hemen çözümü anlatıyorum.

Çözüme geçmeden bu sorunu yaşamamızın nedeni, oyun kutulu veya dijital olması ile alakası olmaksızın tamamen sizin internet ağınız ile alakalıdır.(code 201) Yani kullanıcı, dns, değiştirme vs. bunun çözüm yolu olamaz boşuna sinirlenmeyin. VPN kullanmak kural olarak çözüm olabilir. ANCAK internetiniz kurumsal altyapıya sahip(Superonline,smile vs)
özel şirketler aracılığı sağlanıyorsa VPN de işe yaramaz. İşte zurnanın zırt dediği yerde tam burası; TTNET kullanmış olsa idik, bize özel İP,port adresimiz olacaktı ve code-201 errorunu almayacaktık. Ancak bu kurumsal şirketlerin sağladıkları internetlerde kural olarak bize özel ip,port vermezler.(biz ısrarla istemedikçe)
İşte bende Superonline kullanıcısı olarak, yaşadığım bu sıkıntıyı sabahın köründe UyduNET kullanan kuzenime uğrayıp oradan bu 450mb lık son guncellemeyi yapmakla aştım. ÇÜNKÜ onda kişise ip,port vardı.
Eğer sizde bu sorunu yaşıyor iseniz kişisel port ve ip adresi olan bi internet kullanıcısı kimseye başvurup code-201 sorunundan kurtulabilirsiniz.
Çevrenizde TTNET veya Uydunet ya da herhangi bir şekilde kişisel ip,port a sahip kimse yoksa. Derhal internet sağlayıcı şirketle temasa geçip size özel bir port hazırlanması için talepde bulunun.
Dahada çözemez iseniz; 6502 sayılı Tüketiciyi Koruma Hakkındaki Kanununda biz tüketicilere tanınan ürünü 14 gün içinde İADE etme hakkını kullanınız.Değerli sinirlerinizi, kapitalistlerin hırsları uğrana incitmeye değmez.
Yazı uzun oldu kusura bakmayın

Abi lütfern bana da yardım eder misin? Bende de omuyor nası yapıcam bu ultrafustu? Param boşa gitmesin ne olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı