GTA 5 update sorunu

TECHNOROBO

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler.
Oyunu oyun for üzerinden aldım.
Oyunu indirdim 65.5 GB indi ve bitti. Daha sonra 577.85 MB'lik bir güncelleme yaptı.
Sonra oyunu açtım oynadım kapattım. Tekrar açtığımda yine aynı güncellemeyi yaptı.
Sorunu bilen var mı?
Teşekkür ederim.

Belgeler/Rockstar Games/GTA V ve Belgeler/Rockstar Games/Social Club klasörlerindeki log dosyalarının içeriğini paylaşırsan sorunun ne olduğunu daha kolay anlarız.

Bende dün indirme başlatmıştım sabah bitti demişti. Sonrasında bilgisayarı kapadım tekrar açtım 1-2 güncelleme daha yaptı, ondan sonra başka güncelleme ile karşılaşmadım. Bence bekleyin biraz o güncellemeleri de tamamlasın, hata olduğunu sanmıyorum.

Aynı hata ile bende karşılaştım oyunu önerilen yer dışında türkçe karakter içeren başka bir klasöre kurulduğunda veya taşındığında social club update dosyasını bulamadığı için sürekli tekrar indiriyor.

Desktop 28-07-2016 13-48-24-909.png
Desktop 28-07-2016 13-48-35-779.png

Bugün aynısı oldu.

Birde oyunu her açtığımda güncellemeden sonra çöp kutusunda update dosyası bulunuyor.

Belgeler/Rockstar Games/GTA V ve Belgeler/Rockstar Games/Social Club klasörlerindeki log dosyalarının içeriğini paylaşırsan sorunun ne olduğunu daha kolay anlarız.
Attım yukarıda.

Birde benim GTA V oyunum yeni klasör (2) diye bir dosya içinde .
Bundan bir sıkıntı çıkabilir mi?

Aynı hata ile bende karşılaştım oyunu önerilen yer dışında türkçe karakter içeren başka bir klasöre kurulduğunda veya taşındığında social club update dosyasını bulamadığı için sürekli tekrar indiriyor.
Benimki de yeni klasör 2 diye bir dosya içinde.

Eki Görüntüle 176421 Eki Görüntüle 176422

Bugün aynısı oldu.

Birde oyunu her açtığımda güncellemeden sonra çöp kutusunda update dosyası bulunuyor.

Attım yukarıda.

Birde benim GTA V oyunum yeni klasör (2) diye bir dosya içinde .
Bundan bir sıkıntı çıkabilir mi?

Benimki de yeni klasör 2 diye bir dosya içinde.

Ben aslında klasörü değil klasörün içindeki log dosyalarının içinde yazanları istemiştim ama sorunu anladım şu adımları takip edin sorun çözülür.

1. Mevcut GTA5'in yedeğini alın.
  2. GTA5 ve Social Club'u kaldırın.
  3. Social Club sitesinden GTA5_Setup_Tool'u indirin (Socia lclub sitesine giriş yap sağ üst tarafta kullanıcı adının sağındaki çarka tıkla ve game download sayfasını aç ve ordan GTA5 için "Download for windows" butonuna tıkla) ve önerilen yere kurun (yedek harddisk'e kurmak istiyorsan direk yedek harddiskin içine türkçe karakter içermeyen bir klasöre kur masaüstü v.b adres çubuğunda türkçe karakter olan hiçbir yere kurma)
  4. Aldığın yede yeni kurduğun klasöre kopyala ve social club'un son sürümünü kur. (social club son sürüm: tıkla)
  5. Tekrar 577MB'lık güncellemeyi indirecek ve sorunun düzelmiş olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben aslında klasörü değil klasörün içindeki log dosyalarının içinde yazanları istemiştim ama sorunu anladım şu adımları takip edin sorun çözülür.

1-Mevcut GTA5'in yedeğini alın.
2-GTA5 ve Social Club'u kaldırın.
3-Social Club sitesinden GTA5_Setup_Tool'u indirin (Socia lclub sitesine giriş yap sağ üst tarafta kullanıcı adının sağındaki çarka tıkla ve game download sayfasını aç ve ordan GTA5 için "Download for windows" butonuna tıkla) ve önerilen yere kurun (yedek harddisk'e kurmak istiyorsan direk yedek harddiskin içine türkçe karakter içermeyen bir klasöre kur masaüstü v.b adres çubuğunda türkçe karakter olan hiçbir yere kurma)
4-Aldığın yede yeni kurduğun klasöre kopyala ve social club'un son sürümünü kur. (social club son sürüm: tıkla)
5-Tekrar 577MB lik güncellemeyi indirecek ve sorunun düzelmiş olacak.
Bende C diski ssd 30GB'lik yer var oyüzden D'ye kurucağım olurmu.

Birde ''Download for windows yok bende'' ''Purchase ve use rockstar code'' var.

Son düzenleme:
Bende C diski ssd 30GB'lik yer var oyüzden D'ye kurucağım olurmu.

Birde ''Download for windows yok bende'' ''Purchase ve use rockstar code'' var.
Tabi D Diskine kurarsan sorun olmaz klasör ismi türkçe karakter olmasın yeterli.

"Purchase ve use rockstar code" Yazıyorsa yanlış hesapla giriş yapmış olmalısınız çünkü o girdiğiniz hesaba ait tanımlanmış bir gta5 yok.

Yedeğini alalım derken farklı bi dosyaya program filesin içindeki GTA V ve social club'ı mı taşıyalım? Biraz açıklar mısınız lütfen ? Sonra GTA v ve sociali silelim dediniz tekrar yüklerken 65 GB mi yüklicez yoksa belgelerdekileri mi yedekleyip silelim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı