Çözüldü GTA 5 v-Sync açılmalı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Hidayet07

Centipat
Selamlar arkadaşlar, sizce hangisi daha iyi v-Sync kapalı mı olsun açık mı? Sistemim bu.
Ekran kartı: GeForce GT 630 m.
RAM: 8 GB.
İşlemci: Intel Core i5 3210M.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Selamlar arkadaşlar, sizce hangisi daha iyi v-Sync kapalı mı olsun açık mı? Sistemim bu.

Bence her zaman açık tut.
Zaten monitörünün desteklediği Hertz'in üstüne çıkamayacağın için boşa yorma bilgisayarını.

Bence her zaman açık tut.
Zaten monitörünün desteklediği Hertz'in üstüne çıkamayacağın için boşa yorma bilgisayarını.

Çözüm
Ben Vsync açık oynuyorum. 100FPS'e sabitledim. Hem sıcaklıklarda düşüş oluyor hem de FPS hep sabit olduğu için daha akıcı oluyor. Sıcaklık 10-15 derece düşüyor bende.

Ben V-Sync açık oynuyorum. 100FPS'e sabitledim. Hem sıcaklıklarda düşüş oluyor hem de FPS hep sabit olduğu için daha akıcı oluyor. Sıcaklık 10-15 derece düşüyor bende.

Bende 1650 Super, Ryzen 3 3100, 8 GB RAM var. Ayarların hepsi Ultra ve Advanced ayarlarda Full 40 - 60 FPS alıyorum normal mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı