GTA 5 vs RDR2

Emircan125

Decipat
Makaleler
1
RAM
Kingston DDR3 16 GB 1600 MHz Ram 8x2
SSD veya HDD modeli
Lunatic Elite 256 GB + HI-LEVEL 128 GB SSD (SATA)
Ekran kartı
GTX 1050Tİ
Anakart
asus h81m-p plus
İşlemci
Intel Core i5-4570, 3200 MHz
Oyunların ikisi de var GTA 5'i 1 defa bitirdim ama tekrar oynayasım var RDR2'de oynayasım var ama 30 60 FPS arası oynuyorum hangisini yükleyeyim sizce?

Bu senin oyun zevkine bağlı. Misal ben GTA ‘i kaç defa bitirdim bilmiyorum. Çunku oyun tekrar oynamalarda sıkmıyor kendini oynatıyor. Sallıyorum sen belki simdi RDR 2'de sıkılabilirsin cunku RDR 2 agır bir oyun başı tekrar oynadiğindan dolayı sikabilir, sarmayabilir. Denemen lazım, benim tercihim tekrar oynanacaksa GTA 5 olurdu.

RDR2 oynamadıysan mutlaka RDR2. Oyunun farklı sonları var, oyun bitince farklı karakterlerle oynayabilirsin. Bilgisayarda RDR2 ve GTA 5 var, ikiside tekrar oynanacak sıkılınmayacak oyunlar.

RDR2 oynamadıysan mutlaka RDR2. Oyunun farklı sonları var, oyun bitince farklı karakterlerle oynayabilirsin. Bilgisayarda RDR2 ve GTA 5 var, ikiside tekrar oynanacak sıkılınmayacak oyunlar.
Bana GTA 5 sürekli gezip tozacağın mod kuracağın bir freeroam oyunu gibi geldi. Hikayesi bana göre aşırı vasattı ve 3 ana karakterimiz dışında kimsenin insan olduğunden emin olamıyordum. Herkes NPC gibiydi. Ama RDR2'de böyle bir hissiyat yok. Herkes yaşayan akıllı insanlar gibi ve hikayesi de çok kuvvetli. RDR2 de hem Freeroam hem de hikaye açısından çok güçlü bir oyun.

Geri
Yukarı