Çözüldü GTA 5 yanlış dosya silindi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
RAM
Corsair Vengeance LPX 3000 MHz 16 GB Ram
Ekran kartı
Evga gtx 1080 sc gaming
Anakart
Asus Prime b450mk
İşlemci
AMD Ryzen 5 2600X
Arkadaşlar merhaba, trainer modunu silerken yanlışlıkla bir tane GTA 5 dosyasını sildim. Şuan oyunda uptade gözüküyor sildikten sonra oldu ancak update 106 GB gözüküyor ve 3 GB'i dolduktan sonra asla daha fazla ilerlemiyor.

Bir disk digger programı indir, seçilen dizinde tarama yapsın, bulduğu dosyalar arasından işinize yarayacak olanı indirin ve oyun dosya konumu içine atın, işe yaramaz ve oyunu silip yüklemeye karar verirseniz kesinlikle save dosyanızı yedekleyin. Rg launcher'de silip yükleyince save gidiyor.
Sildiğim dosyanın aynısını daha önceden çöp kutusundan geri bulup oyun dosyasına attım ama maalesef işe yaramadı. Oyunda Save'im yok zaten daha önce hikaye oynamıştım baya ilerlemiştim ancak ingilizce oynadığımdan bir şey anlamadım. Türkçe yama kurup öyle oynayacağım.

Sildiğim dosyanın aynısını daha önceden çöp kutusundan geri bulup oyun dosyasına attım ama maalesef işe yaramadı.
Traineri atarken dosyayı değiştir yapmışsındır trainersiz çalışmaz o dosya, çöp kutusunda olan traineri de at oyunun içine.

Çözüm

Geri
Yukarı