Epic Games GTA 5 yaş sınırı uyarısı veriyor

ahmetefekly

Femtopat
Daha fazla  
1703270504793.png

Zamanında GTA aldım yani 18 yaş üstü oyunlara girebiliyorken şimdi bu uyarı ile karşılaşıyorum. Çözümü var mı?

Dosya Ekleri

• 1703270438474.png
    1703270438474.png
    51,9 KB · Görüntüleme: 26
Eki Görüntüle 2061644

Zamanında GTA aldım yani 18 yaş üstü oyunlara girebiliyorken şimdi bu uyarı ile karşılaşıyorum. Çözümü var.

Eğer oyunu satın alacaksanız ilk başta oyunu istek listenize ekleyin oradanda sepetinize geçirin böyle bir açık var. Ama bilmem fark edipte kaldırılar mı ya da ne zaman kaldırırlar.

Eğer oyunu satın alacaksanız ilk başta oyunu istek listenize ekleyin oradanda sepetinize geçirin böyle bir açık var. Ama bilmem fark edipte kaldırılar mı ya da ne zaman kaldırırlar.

Teşekkürler kardeşim, şimdi buldum eklemeyi, Epic'ten daha yeni hesap almıştım elimde kalacak diye meraklanıyordum sayende Last of Us alabildim.

Nereden ekleyebilirim?

Teşekkürler kardeşim, şimdi buldum eklemeyi, Epic'ten daha yeni hesap almıştım elimde kalacak diye meraklanıyordum sayende Last of Us alabildim.

Rica ederim, oyunu satın aldınız mı yani kütüphanenize eklendi mi? Belki zannetmesemde bir ihtimal şu yeni yaş kısıtlamasından dolayı oyunu başlatırken uyarı verebilir. Öyle bir şey olursa üstünden 14 gün geçmeden ve oyunu yükledikten sonra en fazla 2 saat oyunu açık bırakmadan iade edin iade işlemleri zaten bekletilmeden yapılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı