Çözüldü GTA 5 yazılar bulanık gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mest0102

Decapat
Daha fazla  
İyi günler. Ben bilgisayarımı 2 hafta önce aldım, GTA 5'te yazılar bulanık oluyor. Bunun nedeni nedir çözümü var mıdır? Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Hocam, sisteminiz oyun için gayet yeterli. Texture ayarlarını yükseltin. AA ayarlarını da yükseltip deneyin.
@Mest0102, oyun içi grafik ayarlarından yapabilirsiniz.
Oyun içinden post FX adlı ayarı en düşüğe al mümkünse kapat onun hemen altındaki Motion blur strength ayarını en düşüğe al. Ve sorun çözülür.
Bunların üzerine yine olmadıysa FXAA açıp dene bir de ama olacağını düşünüyorum:)

Hocam MSAA ve diğer anti allasing ayarları açık lütfen yardım eder misiniz 2 hafta oldu alalı ama bu tür sorunlar çıktı. Yardım eder misiniz?

Home tuşuna basınca joing Game yazıları ve de bazı oyun yazıları evet biliyorum özellikleri R5 3600X işlemci 1660 Super Gaming X ekran kartı ayrıca bazı yerlerde görüntü bozukluğu oluyor yolda giderken vb.

Güncellemeleri yaptım bilgisayarımı 2 hafta önce aldım monitörüm Rampage 165s NVIDIA Denetim Masası var sadece ekran kartı sürücüsü olarak.

Trafik ışıkları uzaktan bozuk gözüküyor bir de.
Bendede uzaktan bakınca bulanık olması normal.

Hocam MSAA ve diğer anti allasing ayarları açık lütfen yardım eder misiniz 2 hafta oldu alalı ama bu tür sorunlar çıktı. Yardım eder misiniz?
Bende yeni bir laptop almıştım görüntü falan bulanık oluyordu, sadece oyunda değil mesela ağ paylaşım merkezi bulanık gözüküyor sizde bir bakın sorun oyunda mı yoksa direk herşey mi bulanık diye ona göre araştırın.

Yeni konular

Geri
Yukarı