Rehber GTA 5 Yedekleme

merhaba . bende yeni pc aldım pc de 1 adet 128 gb ssd 1 adet 2 tb hdd 1 adet 1 tb hdd var . gta 5 önceki pc de 500 gb hdd deydı ben 1 tb hdd tasıdım yenı pc win10 64 bit diğer pc win 7 64 bit . yeni olanda söylenenleri yaptım . rockstargame den almıstım gta5 klasörü içinde GTA5 e tıklıyorum Please run Grand Theft Auto V using PlayGTAV.exe. hatası veriyor . sonra GTAVLauncher tıklıyorum yaklasık 700 mb lık bi update yukluyor sonunda retry cıkıyor . yuklenmıyor yanı . ardından PlayGTAV tıkladıgımda bu sefer 70 mb bı paket ındırıyor sonunda o da hata verıyor ındıkten sonra birturlu acamadım yardımlarınızı beklıyorum arkadaslar . bosuna 65 gb ındırmeyelım :/

bilgisayarımda orjinal kutulu GTA V yüklü 7 dvd'ydi sanırım c'de kurulu şuan 65 gb boyut var oyunun kurulu oldugu dosyanın boyutu pc 'ye format atmak istiyorum sırf gta v yüzünden atamadım ne yapmalıyım ki format sonrası kurulum kolay olsun kaldığı yerden devam etsin oyunum yani tüm güncellemeler vs hali ile bilen varmı ?

@espri_yok dostum HDD yi bölüp 70 GB lık boş yer oluştur onun içine at. Boş yer yoksa harici bir depolama aygıtına kopyala. Oyunun kurulu olduğu klasörü kopyala formattan sonra rosckstar hesabına girip GTA5 indirme yöneticisini kur. Kurduktan sonra rockstar klasörünün içine tekrar atarsın.

@espri_yok dostum HDD yi bölüp 70 GB lık boş yer oluştur onun içine at. Boş yer yoksa harici bir depolama aygıtına kopyala. Oyunun kurulu olduğu klasörü kopyala formattan sonra rosckstar hesabına girip GTA5 indirme yöneticisini kur. Kurduktan sonra rockstar klasörünün içine tekrar atarsın.
kardeşim mesajını şimdi gördüm şuan format attım pc ye dvd den gta yı yüklüyordum fakat inanılmaz ağır eski oyunu d ye komple yedeklemiştim social clubte gamez download var ordan mı indiriyim sonrada yedek dosyayı cye atym dogrumu ?
acıl cvp beklyrm lütfen yazarsan sevınırım

@espri_yok aynen social club da game download kısmından indir kur sonra kurulduğu klasörün içine at yapamazsan TeamWiewer ver yapayım.
olur öyle yapalım sabahtan beri dvd yüklemeye calısıyrm dvd de 3. dvd ye geldı en son okumuyo harici cd-dvd rw ile yapıyorum pc dekı arızalı yükleme i yerde ilerlemıyor ben hemen team viewer kurayım
mail yada cep ile haberleşelimmi kardeşim ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı