GTA 5 yollar, binalar, ve dokular kayboluyor

mete5323

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar ben GTA 5 oynayamıyorum yollar binalar dokular bulanıklaşıp kayboluyor YouTube'deki bütün videoları izledim ama hiçbiri çözüm olmadı sistemim:
İşlemci: Intel Core 2 Quad Q8400
Ekran kartı: AMD Radeon HD 5570 2 GB 128 bit
RAM: 4 GB RAM 1333MHz DDR3
Anakart: G41MT-S2PT
2 tane HDD var
Sistem bu GTA 5'i rahat açacak bir sistem olmasına rağmen sorun yaşıyorum. Ekran kartını zora sokuyorum ayaları fulluyorum yine olmuyor (Video linki atmayın bütün sorun çözüm videolarını izledim olmadı).

Kalkmaz. Yeni bir bilgisayar almanızı tavsiye ederim. Bu sistemle bile iyi açmış helal olsun.
Oyunun açılması bile epey uzun sürüyordur muhtemelen. Yeni bir oyun bilgisayarı alırsanız maksimum 30-40 saniyede oyun yüklenip açılıyor. HDD kullananlarda 2-4 dakika sürüyor sanırım.

Aga yeni PC almanı öneririm diyerek de olmuyor işte Dual Core 2 E7500 ile oynayan bir arkadaşım vardı bende indireyim dedim pişman oldum

Aga yeni PC almanı öneririm diyerek de olmuyor işte Dual Core 2 E7500 ile oynayan bir arkadaşım vardı bende indireyim dedim pişman oldum

Ama cidden bu sistem GTA 5 oynanacak bir sistem değil bu sorunun çözümü yeni sistem almaktan geçiyor ne diyebilirim ki başka?

SSD al desem işlemci kötü
İşlemci al desem Ekran kartı kötü
Ekran kartı al desem RAM kötü

Yani burada zincirleme bir hata var.
Birini alsan diğeri darboğaz yapacak yine hata alacaksın.

Sorunu kökten çözmelisin yada oyunu silmelisin başka seçeneğin yok biz sana FPS arttıracak işlemcini ekran kartını tavan yaptıracak bir program veya çözüm öneremeyiz çünkü sistemde bu potansiyel yok daha fazla zorlarsan sistemin yanar bir daha açılmaz.

Sistemin oyun için yeterli değil illede oynamak istiyorsan gidip yeni sistem almak *Zorundasın.
Yoksa oynatmaz.

İşlemcin, harddiskin, ramin yetersiz kankam. Bundan dolayı oluyor. Kendim deneyimledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı