GTA 5 yollar ve binalar geç yükleniyor

barantork0

Femtopat
Daha fazla  
Bende şöyle bir sorun var: Denetim masasından güç seçeneklerden baktım, dengeli modda oyuna girdim. Kasmasını sebebi dengeli modda olmasıymış, o zaman böyle sorun yoktu. Kasmasın diye yüksek performansa verdim, yüksek performnasa verdiğimde yüksek ayarlarda bile kasmıyor ama yollar ve binalar geç yükleniyor. Ne denediysem olmadı, görev yöneticisinden yüksek yaptım CPU 0 yaptım hiçbir şey olmadı sonra dengeli moda baktım. İçinden Intel grafik diye seçenek vardı. Onu maximum batary Life'den yüksek performansa getirdim yani yollar ve binalar işlemciyle alakası yokmuş. Tamamen grafik kartından. Bunu işlemcinin görevi nasıl yaparım ya da bunu bir çözümü var mı?

Dosya Ekleri

• da1953fd51d58f0ef4b4625cc895fe16.png
    da1953fd51d58f0ef4b4625cc895fe16.png
    434,4 KB · Görüntüleme: 113
  • Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    57 KB · Görüntüleme: 121
  • rffvfgfgfg.JPG
    rffvfgfgfg.JPG
    53,2 KB · Görüntüleme: 104
Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarları en düşüğe alın. İşlemciden kaynaklıdır büyük ihtimalle.
ONU DENEDİM HATTA ÇOK DÜŞÜĞE ALDIM YİNE OLMADI
Ayarları en düşüğe alın. İşlemciden kaynaklıdır büyük ihtimalle.
windows u yüksek persormansa alınca yollar kayboluyor ama dengeli ye alınca düzeliyor sorun ama bu sefer oyun en düşük ayarlarda bile kasıyor ama yüksek performansta oyun hiç kasmıyor yüksek ayarlarda bile en yüksek ayarlara verdim yine çözülmedi

Özür dilerim cezam varmış onu bekledim.
Windows 10.
8 GB RAM.
500 GB HDD.
Ekran kartı 2 GB.
İşlemci 2.00 GHz.
Lütfen dalga geçmeyin sistem için.
SSD var ama bilgisayara takılı değil 100 GB SSD var elimde laptop olduğu için takılayacak yer kalmadı.

Yok kardeşim neden dalga geçelim eğer biraz bütçen varsa işlemcini Q6600 yapmanı öneririm işlemcin yetersiz kalıyordur diye tahmin ediyorum ayrıca sistemin gayet güzel işlemcin dışında.

İşte ayarları düşürünce işlemcine hepten yük biniyor ve oynanmaz hale geliyor, ayarları yükseltince de işlemcin rahatlıyor fakat ekran kartın yetersiz kaldığı için kasmaya başlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı