GTA 5 yolların yok olma sorunu?

Tarihi ne zaman olursa olsun fark etmez benim PC 1.50 GHz Turbo'su açık Max 2.5 GHz veriyor 8 GB RAM 1 GB da ekran kartı vardı Windows 8 ve 10 da kayboluyordu yolalt binalar falan Windows 7'ye geçtim cayır cayır oynuyorum harita da kaybolmuyor 30 FPS sıkıntısız oynuyorum. Benim çözümüm bu.

Tarihi ne zaman olursa olsun fark etmez benim PC 1.50 GHz Turbo'su açık Max 2.5 GHz veriyor 8 GB RAM 1 GB da ekran kartı vardı Windows 8 ve 10 da kayboluyordu yolalt binalar falan Windows 7'ye geçtim cayır cayır oynuyorum harita da kaybolmuyor 30 FPS sıkıntısız oynuyorum. Benim çözümüm bu.
yok 5 yıl olmuş adam çoktan çözmüştür ya da bırakmıştır demek istedi. Çözüm hala aynı olabilir yani onda sorun yok

Arkadaşım bendede aynı sorun oluyor lütfen beni dinle bu yolları yükleyen parça işlemci ekran kartı sadece oyunu oynatır işlemcini değiştir olur ramle alakası yok
Ha birde ben windows7 de oynarken olmuyordu hata windows 10 a geçince oldu ama geçmek lazım

Arkadaşım bendede aynı sorun oluyor lütfen beni dinle bu yolları yükleyen parça işlemci ekran kartı sadece oyunu oynatır işlemcini değiştir olur ramle alakası yok
Ha birde ben windows7 de oynarken olmuyordu hata windows 10 a geçince oldu ama geçmek lazım
Konu 6 yıllık :D Şurayı hala mesaj yazanlara bakmak için takip ediyorum.

1. Adım: DirectX Yazılımını Bu Linkten Güncelle

2. Adım: Driver'larınızı Güncelleyin ( İObit Driver Booster ve diğer otomatik driver uptader programlarını kullanmayın )

3. Adım : Windows'unuzu Güncel Tutun Ayarlar > Güncelleştirme Ve Güvenlik > Güncelleştirmeleri Denetle

4. Adım : Microsoft Visual c++ yok ise yükleyin

Bu Adımları Yapmanıza Rağmen Hala Sorun Devam Ediyorsa GTA5'i Silin Ve yükleyin

yine olmazsa direk olarak format atın

format attıktan sonra yukarıdaki 4 adımı tekrar yapın

Sevgilerle...

Geri
Yukarı