GTA 5'de hile yaptım ne zaman açılır?

zedline

Centipat
Daha fazla  
2 - 3 Gün önce hile yaptım sonrasında bu sabah hesaba girmek istediğimde direkt story moda girdi mail filanda gelmedi. Ban diye acaba ban yediysem kaç ay veya sınırsız mı? Bir de VPN olmadan Rockstar'ın sitesine ve uygulamasına giremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 - 3 Gün önce hile yaptım sonrasında bu sabah hesaba girmek istediğimde direkt story moda girdi mail filanda gelmedi. Ban diye acaba ban yediysem kaç ay veya sınırsız mı? Bir de VPN olmadan Rockstar'ın sitesine ve uygulamasına giremedim.
Kiddions menü diye aratırsanız youtube'da ne kadar kolay olduğunu görürsünüz. YouTube kanalı olarak da thorben diye kanal var en iyisi

2 - 3 gün önce hile yaptım sonrasında bu sabah hesaba girmek istediğimde direkt story moda girdi mail filanda gelmedi. Ban diye acaba ban yediysem kaç ay veya sınırsız mı? Bir de VPN olmadan Rockstar'ın sitesine ve uygulamasına giremedim.

Kullandığın hile kalitesizimiş GTA 5'te ban yemek bir başarı. Eper ilk banınsa 1 ay her şeyin resetlenecek.

Kiddions menü diye aratırsanız YouTube'da ne kadar kolay olduğunu görürsünüz. YouTube kanalı olarak da thorben diye kanal var en iyisi.

Ya da unkowcheats a girip oradan orijinal yayıncıdan indirirsiniz.

Kanka yapmayı mı beceremiyorsunuz o kadar mı kötüsünüz ya. Nasıl ban yiyebiliyorsunuz ben o kadar yaptım hiç birşey olmadı yapmaya da devam ediyorum. Velhasıl kelam ilk banınsa sanırım 1 ay oluyordu emin değilim. Ama ban yediysen bildirim gelmesi gerekiyordu.

Geri
Yukarı