GTA 5'de hileciler hala var mı?

Makaleler
2
Yer
İzmir
Arkadaşlar merhaba Epic Games geçen sene GTA 5'i ücretsiz olarak dağıtmıştı. 6 ay önce yüklemiştim oynamak için hileciler yüzünden sildim. Durum şu an nedir hala var mı?

Ayrıca yeniden başlarsam kısaca ne yapmam nasıl hareket etmem gerektiğini söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bir de patlayıcı mermi hilesi var. Adamların şarjörü de bitmiyor. Doğduğun gibi havadan ateş fırlıyor kafana. Public sunucuda tek kalırsan oynarsın sıkıntısız.

Ya ban yerse?

Ban var ama öyle aktif kullanmassa bir şey olcağını samıyorum birilerinin kafasına ufo atmadıktan para hilesi yapmadıktan sonra bir şey olmaz. Geçen Discord'da 2 kişi oynuyordu öyle boş boş eğlence olsun diye araç spamlıyolardı 1-2 saat izledim bir şey olmadı. Yani diğer insanların oyununu etkilemeyecek şekilde oynayınca ban yeme ihtimalin çok fazla değil.

Buradaki gibi yaparsa yiceğini sanmıyorum ben arkadaşımla yapıyordum ekran akrtım yanmadan önce.

Vay arkadaş o fotoğraflar ne öyle :D :D Bana da sizinki kadar olmasa da F35 kullananlar denk geldi :D Adamlar Combine ordusu gibiydi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı