GTA 5'de hileciler ile heist yapmak ban sebebi mi?

Umtu74837

Hectopat
Daha fazla  
GTA Online'da telefondan hızlı heist açtım. Her şey normaldi fakat adam roket atar ile her tarafı tararken mermisi bitmiyordu. Oldukça da rahattı sonradan sorduğumda hile yaptığını söyledi. Normalde çıkacaktım ama iyi para verdikleri için çıkmadım. Bana herhangi bir ban vb. bir şey olur mu?

Bir şey olmaz. Yasaklanmazsınız. Yalnızca para veya XP atarlarsa harcamayın, kısa zamanda silinecektir. Silinmezse Rockstar Support'a bildirin. Büyük ihtimal silinecektir.

Heist bittikten sonra oyun beyaz ekran da kaldı bende yeniden açmayı deniyorum fakat Epic Games başlatıcısı hazırlanıyor da kalıyor. Bununla bunun bir alakası olabilir mi?

Heist bittikten sonra oyun beyaz ekran da kaldı bende yeniden açmayı deniyorum fakat Epic Games başlatıcısı hazırlanıyor da kalıyor. Bununla bunun bir alakası olabilir mi?

Hayır aynısını yaşıyorum bende de beyaz ekranda kalıyor heistten çıknca biraz bekleyince geçiyor ban yemiş olsaydınız oyuna girince uyarı verirdi.

Sorun olmuyor. Beyaz ekran sorunu oyundan kaynaklı. Heist bitince sunucuya girene kadar beyaz ekranda kalıyor. Home tuşuna bas arkadaşlarından birinin sunucusuna giriş yap düzelir. Sorun Epic games uygulamasındadır hazırlanıyor da kalıyorsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı