Çözüldü GTA 5'de ikinci kez ban yiyince Steam profiline kırmızı yazı geliyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

baturx

Hectopat
GTA 5'de para kasması çok zor ve yükleme ekranı süresi çok olduğu için para hilesi yaptım. 20-30 dk görev yapsam 6-7 dk yükleme ekranı bekliyorum. 30 gün ban yedim tüm param ve karakterim sıfırlandı açılınca tekrar hile yapacağım tekrar ban yersem aşağıdaki yasaklama yazısı Steam profilime gelir mi yoksa sadece Rockstar'dan mı ban yiyoruz?

sdasdsdsd.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
GTA 5'de para kasması çok zor ve yükleme ekranı süresi çok olduğu için para hilesi yaptım. 20-30 dk görev yapsam 6-7 dk yükleme ekranı bekliyorum. 30 gün ban yedim tüm param ve karakterim sıfırlandı açılınca tekrar hile yapacağım tekrar ban yersem aşağıdaki yasaklama yazısı Steam profilime gelir mi yoksa sadece Rockstar'dan mı ban yiyoruz?

Eki Görüntüle 476768
Hayır, ben daha önce 2 kere ban yedim ve öyle bir yazı gelmedi çünkü oyundan Steam hesabın değil Social Club hesabın banlanıyor.

Eki Görüntüle 476768
Hayır, ben daha önce 2 kere ban yedim ve öyle bir yazı gelmedi çünkü oyundan Steam hesabın değil Social Club hesabın banlanıyor.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı