Steam'den yeni GTA 5 alınırsa ban kalkar mı?

cakalcarlos.

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, kardeşim ile ortak kullandığımız bilgisayarda Steam üzerinden oynadığımız GTA 5 Online'da ban yemişiz ve Social Club hesabı dahil sanırım banlanmış. Ortak oynamaktan vazgeçtim ve o kendine yeni bilgisayar filan ayarlayacak. Şimdi bendeki Steam'de oynadığım GTA 5 için yeni bir Social Club hesabı aldım. Fakat login olurken hep eski banlı hesaba giriş yapıyor otomatik olarak. Acaba Steam'den yeni bir GTA 5 satın almam mı gerekiyor. Yeni Steam GTA 5 keyini girebiliyor muyum veya silip yeniden mi kurmam gerekiyor?

Yeni GTA 5 Steam keyini yeni social club hesabıma tanıtmak mevcut Steam GTA 5'ini kullanmaktı. Fakat GTA 5'e Steam'den giriş yapınca otomatik olarak eski banlı hesaba login oluyor. Bir türlü logout yaptıramadım. Arada bazen kullanıcı şifre sormasın diye otomatik login die işaretlemiştim şimdi logoutta yok. Nette arattırdım herkesin de aynı sorun var. Acaba nasıl ilerlemeliyim, yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
@cakalcarlos. sorunu çözebildin mi ? aynı sorun bendede mevcut

Hocam yok tarif ettiğim gibi bir çözüm olamıyor maalesef. Rockstara filan yazdım social cluba bağlanan steam hesabı koparılamıyormuş.
O yüzden yeni bi steam hesabı açtım be GTA5 aldım. Sonra aldığım yeni social club hesabına bunu bağladım. Kısacası sadece gta5 pohunu oynamak için öteki steamden çıkıp buna giriyorum :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı