GTA 5'de perma ban kalkar mı?

Seybır

Decapat
Daha fazla  
GTA 5 perma ban yedim, Cheat Engine yüzünden. Oynamanın bir yolu kalmadı değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
"Cheat Engine ile ban yenmiyor" kulaktan dolma bilgisini sizlere kim söylüyor? Gayet de ban yedirebilen bir şey. Kendim yedim, oradan biliyorum. Panel hilesi yaptım, ondan da ban yedim. Ama sorun yok, Epic Games ücretsiz yaptığında 10 tane hesap almıştım. Bütün hileleri tek tek test etme imkanım oluyor :D

Perma ban kalkmaz. Adının perma olmasının bir sebebi var. Kullanım şartlarına falan bakarsanız muhtemelen oyunun size ait olmadığını, size oynamak için izin verdiklerini falan yazmışlardır. Herhangi bir itiraz merciniz de olmaz o yüzden.
Neden ban yediğinizin önemi yok. Bize kendinizi aklamaya çalışmanız sadece gülünç. Çünkü banların %99,9'undan fazlasının haklı olduğunu biliyoruz. Muhtemelen siz de sadece Cheat Engine kullanmadınız veya (bir şekilde kullanıp ban yememe varsa) Cheat Engine kullananların yaptığından farklı bir şey yapıp göze battınız.

Örnek verecek olursak Vanguard mesela, affetmiyor.
Vanguard muhtemelen Chrome'da Cheat Engine diye aratılmasını bile affetmiyor. Kafalarına göre kod yazıyorlar.

@Vavien. hocam onu bilemiyorum ama çok garip sistemleri var. Attıkları HWID ban parça değişiminde bile kalkmıyor, hangi parçaya HWID ban attığı da bilinmiyor. Vanguard üzerine sağlam uğraşılmış olsa gerek. Bir ara hile sistemini geçenlere 100.000$ ödül var falan diyorlardı.

@LerFly oyun oynarken arkada açık olması bile banlanmasına yeter. Örnek verecek olursak Vanguard mesela, affetmiyor.
Hahahah iki oyunun hile engelleme sistemi birbirinden çok farklı yapıya sahip. Gta 5 in hile engelleme sistemi oyun dosyalarında farklılık fark ederse maks 2 saat içinde oyuncuyu banlar ama dosyaların içinde olmayan bir hileden ban yemezsin. Cheat engine olayına dönersek cheat engine gta 5 için sadece seviye hilesinin açığı var para hilesi yapmaya kalktığında olmuyor birden fazla eş veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı