GTA 5'e araba eklenebilir mi?

İşletim sistemi
Windows 10

SiyahPassat

Kilopat
Makaleler
3
Oyuna hızlı bir araba eklemek istiyorum ama hilesiz bir şekilde, yani sadece spawn edince gelecek olan arabalardan değil. Normal bir araba, böyle yolda çalabileceğim türden olacak. Nasıl yaparım? Ya da yapabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir arabanın hızını yükseltebilir miyiz?
Buffalo S (V) | GTA Wiki | Fandom

Ya da başka bir arabanın görünüşünü ve hızını değiştirebilir miyiz?

Oyuna hızlı bir araba eklemek istiyorum ama hilesiz bir şekilde, yani sadece spawn edince gelecek olan arabalardan değil. Normal bir araba, böyle yolda çalabileceğim türden olacak. Nasıl yaparım? Ya da yapabilir miyim?
Oyuna eklediğin arabaların NPC'ler tarafından da kullanılmasını istiyorsan Replace tagı olan araba modlarını kurmalısın. Bu siteden indirebilirsin: GTA 5 Araç Modları - GTA5-Mods.com Modları OpenIV programıyla kurbilirsin YouTube'de bir sürü rehber videosu var.
Arabaların beygirini, torkunu, motor sesini vs. gibi şeyler için Menyoo (GTA Mods sitesinde var) kurman lazım. Uyarı: modlar yüklüyken GTA Online girme ban yeme riskin var ne olur ne olmaz söyleyeyim dedim.

Oyuna eklediğin arabaların NPC'ler tarafından da kullanılmasını istiyorsan replace tagı olan araba modlarını kurmalısın. Bu siteden indirebilirsin: GTA 5 Araç Modları - GTA5-Mods.com modları OpenIV programıyla kurbilirsin YouTube'da bir sürü rehber videosu var.
Arabaların beygirini, torkunu, motor sesini vs. gibi şeyler için Menyoo (GTA mods sitesinde var) kurman lazım. Uyarı: Modlar yüklüyken GTA Online girme ban yeme riskin var ne olur ne olmaz söyleyeyim dedim.

Mod olmayacak. oyunda var olan bir arabanın hızını değiştireceğim.

Dosya Ekleri

• 1607706964569.png
    1607706964569.png
    150,4 KB · Görüntüleme: 28

Geri
Yukarı